Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a nőknek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek hogy a férfi két három percen belül ne menjen el hanem bírja tovább még akkor is ha utána örömet okoz a nőnek más eszközzel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 08:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen partnerem, egyáltalán nem zavart, mert emberileg egy top férfi volt.
2018. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert maga az aktus a legjobb a szexben.Nem tom megmagyarázni,de lelkileg is fontos,hogy akit szeretek összekapcsolódik velem,és úgy egybeforrunk.Nem tom jobban megfogalmazni.
2018. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Nehogy elhidd, amit az első írt.

Nem véletlenül ex már csak ez az emberileg top férfi :D

Hidd el, hogy egy darabig elbohóckodik veled a nő, főleg, ha fiatal, de ha rövid időn belül nem adod meg neki, ami jár, vége lesz a kapcsolatnak.

2018. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, 2-3perc édeskevés. És nem azért mert én nem tudok elmenni ennyi idő alatt.
2018. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elég fontos hogy a Férfi 2-3 percnél jóval tovább bírja a szexet.Más eszközzel folytatni már nem ugyan olyan..
2018. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ha nagyon figyelmes és szájjal nagyon ügyes és sosem hagyja a nőt parlagon, akkor is?
2018. jún. 24. 09:15
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az előző jól mondja, még annak a nőnek a számára is, aki sose tud hüvelyben elélvezni, nagyon fontos a behatolás, a minél nagyobb testfelületen történő érintkezés.

Azonban sokkal jobb, ha a nő kielégítése előbb, és nem azután sikerül, miután a férfi elélvezett, különösen, ha a szeretkezés ideje rövid. Arról nem is beszélve, hogy a férfiak elélvezés után elbágyadnak, csökken az izgalmuk, a vágyuk.

2018. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Ez hülyeség én például teljesen nem tudok elmenni hüvelyesen. Volt egy 8 éves kapcsolatom ahol a férfi két perc után mindig elment, sok mindennel próbálkoztunk de egyszerűen nem tudta tovább bírni, de nyilván én szerettem, ezért nem fogom elhagyni és utána mindig nagyon nagy örömet okozott nekem. Aki nem szereti a másikat és önző mert a saját szexualitása a fontosabb az szépen elhagyja aki szereti a másikat szívből az ilyen miatt nem fogja elhagyni a férfit 29L
2018. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ha szerintem a csaj képes hüvelyi orgazmusra akkor eléggé fontos hogy minimum bírja 15 -20 percig



De mondjuk én nem tudok hüvelyen keresztűl elmenni szóval engem nem zavar szóval akkor az a 3 perc legyen intenzív és kemény dugás aggyál neki de rendesen ne csak tili-toli legyen


24N

2018. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
A 8-as szintén kamu, most regisztrált újra valszeg az első hozzászóló. :D
2018. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!