Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos a nőknek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek hogy a férfi két három percen belül ne menjen el hanem bírja tovább még akkor is ha utána örömet okoz a nőnek más eszközzel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szexpartnerem volt és nem párkapcsolat.
2018. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos,hogy bírja tovább vagy legyen második menet. Nem az orgazmus miatt. Én egyszerűen (biztos zakkant vagyok) élvezem az aktust. Elejétől a végéig. (Hát nem fura?) Pont ezért van szükségem a minőségi együttlétekre. Ezt nem az orgazmusom milyensége határozza meg,hanem,hogy mit szeretek és mire vágyok. Nekem egy rendes együttlét nem az orgazmusról szól. Azon kívül is élvezek mindent,de csak ha elég ideig elég jó technikával csinálják.
2018. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nagyon............
2018. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Szexpartnerem volt és nem párkapcsolat."


Tehát még kapcsolatra se volt jó :D

2018. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A tiz perc is rovidke, de eszre lehet venni. Ket-harom perc olyan, hogy azzal az erovel leszbikus no vagy impotens, esetleg szexrobot is jo lesz.
2019. nov. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lehet nem leszek népszerű, de nekünk nőknek a megfelelő méret mellett nagyon fontos az aktus minősége, ami nagyban függ az időtartamától. Nem csak az orgazmus a lényeg, hanem hogy minnél több időt legyen bennem az a farok, töltsön ki és dolgozzon meg.


2-3 perc nekem még arra sem elég, hogy bemelegedjek és ráhangolódjak, és egy 5-6 pózt mindig szeretek kipróbálni egy aktus során. Emellett azt szeretem, ha rendesen, alaposan megdolgoz a pasim, megszakítások, kihúzgálások nélkül. Ehhez még ha nem is számolom hozzá az előjátékot és az egyebeket, akkor is kell egy 20-30 perc rendes, intenzív szex ami alatt kielégülök és akár többször is el tudok élvezni de egyáltalán nincsenek ellenemre az 1-2 órás együttlétek sem egy hétvégén például. Ehhez képest a 2-3 perc olyan mintha nem is szexeltünk volna és ha még készen is állsz a következő menetre 10 perc múlva, akkor is édeskevés. Még egy sietős reggeli kettyintés is eltart 10-15 percig

2022. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!