Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért fontos ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontos ennyire a pénz?

Figyelt kérdés
Inkább össze jönnek egy öreg, gazdag hapsival, mint egy fiatal középosztálybelivel. Mire jó ez?
2017. szept. 26. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pontosan fogalmazva, némely nőnek.

A férfiak némelyikének is számít ám, de még mennyire...nem egy exem volt, akinek egy OTP bankautomata volt az agya helyén.Attól tovább képtelen volt látni.

2017. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ENNYIRE azért nem fontos a pénz a legtöbb nőnek. De igen, inkább összejönnek egy fiatal középosztálybelivel, mint egy fiatal minimálbért keresővel.


Azért fontos, mert ha közös gyerekeik lesznek, akkor azoknak minél jobb, biztonságosabb életet szeretne és ebben az anyagi biztonság egy nagyon fontos szempont.

2017. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, aztán húzz ki külföldre.
2017. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom te írtál-e privátban üzenetet kérdező.

Itt válaszolnék.Igen, ezeknek az exeimnek csak a munka és a minél több pénzkeresése volt az életük értelme.Jó pár éve szakítottam már velük, és még azóta sincs senkijük sem komolyabban.Full gazdagok már..de még ez se nem elég nekik.Minden másodlagos számukra, csak a pénz nem.Ettől boldogok és elégedettek.

Én levontam a tanulságot, pénzes pasival még egyszer sosem kezdek.Látod, férfiakban is van ilyen.

2017. szept. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, de köszi a választ.
2017. szept. 26. 12:11
 6/13 anonim ***** válasza:
fontos a pénz de az egyensúly fontosabb, pl család, szabadidő, barátok, hobby, pénz ezek mind fontosak egy boldog élethez, a gond ott van ha valakinek kevés pénzve van és ez elveszi a magabiztosságát nem olyan a munkája mint amit szeretné stb, csak egy pl szerintem mondjuk 40 évesen nem olyan menő busszal menni randira mint egy jó autóval :D
2017. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*100-ból 1 nő összejött valakivel a pénze miatt*


- HA! Megmondtam, hogy minden nőt csak a pénz érdekli! Mindegyik egy qrva!!! HA!

2017. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez már annyira unalmas tiszta közhely...és unalmas most írhatnám hogy ja ez nem igaz stb de mindenki tudja mi az igazság vannak ribik és vannak normális nők is wowekkora csoda és titok -_-"
2017. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a sztárvilágban a 70-80 éves trottyoknak hagynák magukat összefogdostatni hugyos kézzel(más már nem igen megy)a fiatal ribáncok, ha egy büdös kanyijuk sem volna?? Azért van ellenpélda is, a Faludy György....2 büdös zokni volt a hagyatéka a fiatal arának...
2017. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ők ezt ugy nevezik a pénz nem,csak a biztonság fontos ugye az meg pénzből van.
2017. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!