Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek miért fontos ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért fontos ennyire a pénz?

Figyelt kérdés
Inkább össze jönnek egy öreg, gazdag hapsival, mint egy fiatal középosztálybelivel. Mire jó ez?
2017. szept. 26. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én kiegészíteném a dolgot: mindenkinek fontos a pénz, csak mindenkinél más az elég, meg a kevés...iszonyú fogyasztói társadalom lett a magyar is. Hogy ezvátok, vagy szerencse, mindenki döntse el.
2017. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek - maximum egy csomó embernek ez nem fog tetszeni az oldalon. Nem a pénzen múlik. Fiatal vagyok (30) és elég sokat keresek, de még fiatalabban volt, hogy ennek a töredékét sem kerestem. Sosem ezen múlott - régen nem emiatt nem volt sikerem a nőknél, ha épp nem volt, most sem emiatt van, ha épp van. Sőt amikor poénból (mert szeretek kísérletezni) megpróbáltam pénzzel csajozni, semmivel nem jutottam előrébb, sőt.


Viszont ez egy nagyon jó kifogás sok ember számára, hogy a másiknak azért megy mert pénzes. Nem azért. Viszont lehet rá hivatkozni, mint ahogy arra is, hogy csúnya vagyok, meg önbizalomhiányos... De ha így is van és hátrányból is indulsz - mégis hogy lehet az, hogy csomó csóró embernek is van tök jó csaja, csomó gazdagnak romokban a szerelmi élete... az ilyen túlegyszerűsítő mítoszok csak arra jók, hogy önmagunk előtt magyarázzuk a sikertelenségünket, ahelyett, hogy tennénk a sikerért. De ha ezt mondom, akkor egyből lehurrognak, mert itthon ezt nem szokás :)

2017. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a nőkbe van kódolva.


Régen az izmos erős nagytermetű férfiakat választották mert ők nyújtottak biztonságot nekik. Több élelmet tudtak vadászni és megtudták őket védeni.


Ez mutálódott (igazodott) tovább jelen társadalmunkra ahol mivel fizikailag (kevés esetet leszámítva) nincsen szükség semmiféle védelemre a pénz jelenti a megnyugvást és a biztonságot. (pl. ha tönkremegy a hűtő/mosógép hó végén azért tudjanak venni egy újat). De azért otthon van aki a hóvégén már csak egy mozi jegyet sem engedhet magának.


Ezért fontos a pénz. És mondom mindezt csóró 26 évesként aki a szüleivel él és busszal jár. Nem kell ítélkezni-e miatt ez egy életösztön :)

2017. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!