Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Elmagyarázzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Elmagyarázzátok az alárendelt nőnek szex után, hogy miért kapta azt amit kapott?

Figyelt kérdés
Nekem van arra igényem, hogy a végén el legyen magyarázva hogy miért történt az, ami történt, ehhez társul általában kedvesség: ölelés, csók, simogatás. Ettől még jobban ragaszkodom a páromhoz és nagyon kielégülök lelkileg :)
2018. aug. 13. 23:34
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod :*
2018. aug. 14. 10:32
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt azért kaptad,mert nem bírsz egy normális vacsorát csinálni,a reggeli legyen kész mire felkelek"


Ilyesmire gondolsz?Utó szerepjáték?

2018. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Nem :DDD inkább azt szokta elmagyarázni, hogy miért van szükségem ő rá, meg arra amit tesz velem, hogy mi lenne velem, ha ez nem lenne, hogy miért tesz ő jót velem. Imádom és ilyenkor tok szorosan hozzábújok utána 😇
2018. aug. 14. 10:53
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a mentális betegséged kihasználva egyfajta lelki terrort alkalmaz.

Érdekes. Hasonló mint amikor az áldozat elkezd kötődni a fogvatartójához.

2018. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Igen, van benne némi Stockholm szindróma feleség, ezt beszéltük is mikor összejöttünk. A kihasználás szó itt nem a legakkrátusabb, de hívd annak, ha jól esik. Mindketten így akarjuk, és nincs benne semmi terror vagy nyomás :)
2018. aug. 14. 11:29
 36/39 kispotzak ***** válasza:

Nyilván nem kell, hogy bárkinek is vonzó, elfogadható, vagy akár érthető legyen a szado-mazo téma. De a kérdező az első két szavában egyértelművé tette, hogy milyen témában ír, erre idejönnek osztani az észt, de főleg az előítéleteiket arról, amiről teljesen nyilvánvalóan SEMMIT sem tudnak.

Ha még itt van közülük bárki, nekik szólok: ismertem pár dom-sub párt, az "ököllel behúzok párat", meg "véresre izéllek" -nek semmi köze nincs ahhoz, a családon belüli bántalmazás stb pont nem a normális, egymást tisztelő-szerető szadomazo kapcsolatok jellemzője, ott ponthogy iszonyú erős bizalom van mindkét részről.


Kedves kérdező! Szerintem ez tökre az adott kapcsolattól illetve a Dom-tól függ :) De szerintem az általad leírt verzió a jobb, hiszen "menet közben" az is izgató, hogy "mi jön még?" vagy "hogy tehetem jóvá", miközben nem tudod, mit is kell jóvátenni, viszont utólag megkapod fizikailag és lelkileg is a szükséges visszacsatolást.


De van aki pl azt szereti, hogy az elején mondja el a dom, h "ezt és ezt csináltál, ezért büntetés jár" és lehet, h megkérdezi, h "szerinted mi lenne a megfelelő büntetés", és akkor még az is kérdés, hogy jó választ adsz-e, elég súlyos-e a bünti :) , illetve miután eldöntötte h mi a büntetés, te a megfelelő módon viselkedsz-e közben (pl csöndben vagy stb).


Szóval, szerintem azért vannak verziók bőven :)

2018. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Utolsó, és az a legjobb, hogy láthatóan nem tudnak felidegesíteni, ezért még inkább fröcskölnek :) a sértett tini énem volt ilyen. Ha nem volt miért veszekeni, generáltam.


Igen ez egy nagyon bensőséges bizalmi kapcsolat. Amúgy nekem tetszenek ezek a variációk,majd szóba hozom hátha vevő rá a párom is :) köszi a választ.

2018. aug. 14. 12:43
 38/39 anonim ***** válasza:
Ne akard már normalizálni az állapotodat. Ez igenis kihasználás az egészséges fél részéről, a palid egy utolsó féreg. Te is belátod, hogy van egy kis stockholm szindróma a részedről, de mosolyogsz mellé, nemhogy inkább kezelnéd. Nem véletlenül hívják mentális rendellenességnek. Olyan vagy, mint azok a snowflake tinik, akik romantizálják a fájdalmat, depressziót, mert ettől különlegesnek érzik magukat. Igazából meg csak rohadtul maladaptív.
2018. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Dehát nem normalizálja senki :) mi így élünk, ha te felrobbansz a kanapén a telefont csapkodva, hogy elmagyarázd, hogy mizu, akkor is ;) mi fáj ebben neked, szívem? Beszélgessünk róla?
2018. aug. 14. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!