Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Elmagyarázzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Elmagyarázzátok az alárendelt nőnek szex után, hogy miért kapta azt amit kapott?

Figyelt kérdés
Nekem van arra igényem, hogy a végén el legyen magyarázva hogy miért történt az, ami történt, ehhez társul általában kedvesség: ölelés, csók, simogatás. Ettől még jobban ragaszkodom a páromhoz és nagyon kielégülök lelkileg :)
2018. aug. 13. 23:34
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
És látjátok megint hol a válasz a kérdésre? Sehol. Pont azok, akik a "normálisba" próbálják beilleszteni az életüket, azok a legkevésbé toleránsak, és azok az emberek látnak a legkevésbé tovább a falusi ház kerítésén. Nem kell szeretni, helyeselni, el kell fogadni, és továbbállni. Fölösleges ártani akarni, minősíteni, mert semmin és senkin nem fog változtatni a dolog. :)
2018. aug. 14. 01:03
 22/39 A kérdező kommentje:
Voltam már, az okai is megvannak, és ez így működő képes. :) Ne akarj megjavítani, nem vagyok elromlva. Teljes értékű, átlagos életet élek, jó munkám van, nyelveket beszélek, hobbi festő vagyok stb. Nincs áltatás.
2018. aug. 14. 01:05
 23/39 anonim ***** válasza:
Ha kérné elmagyaráznám.
2018. aug. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nem utána. Közben. Kérdezem, kijavítom. S megyünk tovább.

A végén kicsi virógatás, s megférdem érti s tanult belőle.


41/F

2018. aug. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Uu, közben még sose volt rá példa. Felvetem neki :)
2018. aug. 14. 07:33
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Elore vannak lefektetve a szabalyok

Utana nem magyarazom meg, mert tudja h mi az amiert a buntit kapja.

Utana magyarazni nekem olyan lenne mintha magyarazkodnek ... Azt nem fogom tenni.

Termeszetesen az aftercare fontos de az nem arrol szol h majd magyarazkodok.

Oleles cirogatas egyutt zuhanyzas egyutt alvas okes.

2018. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) szerencsére a párom nem érzi magyarázkodásnak. A gyereknek is elmagyarázzák, hogy miért kapott büntetést. Nekem nagyon jó érzés, hogy ő, mint a domináns okosabb fél tudja, hogy miért érdemeltem azt, amit, és ezt a tudtomra adja. Az esetek fele így ér véget :)
2018. aug. 14. 08:20
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

Te nem vagy elromolva festőművész asszony. Azt írtad. Akkor büntetés sincs. Háhá.

De sajnos mi ezt nem érthetjük nagyon korlátoltak vagyunk. Megint a sorral van ám a baj nem azzal aki kilóg.

2018. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy veled baj van :) a támadó, intoleráns stílusoddal igen, de attól egészségedre, ha te a hagyományos szextől vagy boldog.
2018. aug. 14. 09:07
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Állatgondozók és -idomárok mindig 2 másodpercen belül adják a jutalmat vagy büntetést, hogy az állat tudja, miért kapta. És tudják is!

Na, az ember állitólag értelmesebb, mint az állatok.

2018. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!