Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Elmagyarázzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Elmagyarázzátok az alárendelt nőnek szex után, hogy miért kapta azt amit kapott?

Figyelt kérdés
Nekem van arra igényem, hogy a végén el legyen magyarázva hogy miért történt az, ami történt, ehhez társul általában kedvesség: ölelés, csók, simogatás. Ettől még jobban ragaszkodom a páromhoz és nagyon kielégülök lelkileg :)
2018. aug. 13. 23:34
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
0%
Szia :) tetszik amit keírtál, mi is szoktunk ilyet csinálni. Hogyan szokták kikapni, mik a büntetések? Meddig marad nálatok nyoma? :)
2018. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Ok :)
2018. aug. 14. 00:22
 13/39 A kérdező kommentje:
10-esnek ment ❤️
2018. aug. 14. 00:23
 14/39 anonim ***** válasza:
36%
Látod ebből is látszik hogy beteg vagy, "érdemben nem tudsz mit hozzáfűzni". Hááát, nekem ez a véleményem rólad, egészséges agyú ember nem erre élvez.
2018. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor minek vagy itt? Jó érzés észt osztani? :) Van elég másik kérdés. Örülj nekik hogy te tökéletes egészségnek örvendesz 😇 nekem még hiába puffogsz, így maradok.
2018. aug. 14. 00:31
 16/39 anonim ***** válasza:
51%
Elég nagy baj ez nekünk és még szülni is fogsz.
2018. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nem fogok, gyűlölöm a gyerekeket, és erős nézeteim vannak a jelenlegi világról. ^.^ etess még 😍
2018. aug. 14. 00:34
 18/39 anonim ***** válasza:
78%

Nyugodtan pontozzatok le, de ehhez azért mentálisan jócskán betegnek kell lenni.

Most úgy elképzelem, hogy a végén elmagyarázza, hogy drágám, azért erőszakoltam véresre az ánuszodat, hogy érezd, én vagyok az erősebb, és akárhogy sírsz, az lesz, amit én akarok.

És te ettől teljesen elolvadsz, hogy micsoda figyelmes, és törődő férfi...

Igen, ehhez mindkét fél részéről kell valami komoly betegség. Eleve ha szeretek valakit, nem jó érzés durván bánni vele. Másik részről meg egy ép emberben pont, hogy az odafigyelés, empátia, és a kölcsönös odafigyelés és megbecsülés kéne, hogy kielégülést és ragaszkodást váltson ki.

De hát ha nektek jó, csináljátok...

2018. aug. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Sose erőszakolt véresre sehol. :) Igazából vagy 20 privát üzit kaptam olyanoktól, akik pont a hozzátok hasonló intoleráns, ítélkező, szűklátókörű emberek miatt nem merik felvállalni a szexualitásukat és ide válaszolni nekem. Hányan bírálták Titeket, mert ti csak punciba csináljátok 3 felé pózban pl.? Nagyugye.
2018. aug. 14. 00:58
 20/39 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ne álltasd magad azzal, hogy ez rendben van így. Sürgősen keress fel egy pszichiátert.

Nehogy úgy végezd, mint az a mazochista srác, akinél odáig fajult a dolog, hogy hagyta, hogy megegyék, mert felizgult a gondolatra.

2018. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!