Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns férfiak! Elmagyarázzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns férfiak! Elmagyarázzátok az alárendelt nőnek szex után, hogy miért kapta azt amit kapott?

Figyelt kérdés
Nekem van arra igényem, hogy a végén el legyen magyarázva hogy miért történt az, ami történt, ehhez társul általában kedvesség: ölelés, csók, simogatás. Ettől még jobban ragaszkodom a páromhoz és nagyon kielégülök lelkileg :)
2018. aug. 13. 23:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek, mert ezt maximum akkor tudom elképzelni ha mazochista lennék, a párom meg szadista.

Nálunk a dominanciája abban nyilvánul meg hogy szex közben húzza a hajamat, "fojtogat", elfenekel, falnak dönt, kikötöz, a fejemet fogva kényszerít az orális szexre, ribncnak nevez, mocskos dolgokat mond stb.

Ezekhez nem kell magyarázat hisz én is élvezem mikor ilyeneket csinál. Mit kéne rajta magyarázni?

2018. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Máshogy csináljátok akkor. :) Biztos lesz, aki érti és válaszol.
2018. aug. 13. 23:43
 3/39 A kérdező kommentje:
Bár szerintem kivehető a szövegből, de nálunk szokott a végén lenni egy rituálé, amiben átmehy kedvesbe, és elmagyarázza a párom, hogy miért kaptam, amit kaptam. Én ilyenkor bociszemekkel iszom a szavait. Ha nyoma van, így másnap még jobb rá nézni az esetleges sérülésekre, mert tudom, hogy, értem tette. Nyilván nekem is jól esik.
2018. aug. 13. 23:46
 4/39 anonim ***** válasza:
36%

Mit kell a szexen magyarázni???

"Azért dugtam be a fütyimet, mert... és azért adtam egy pofont, hogy érezd, én vagyok az erősebb és végre kussoljál már"?

2018. aug. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem a szexen, hanem a domináns/szub kötődésen. Minek hisztizel? :) Attól, hogy nem érted, attól még van.
2018. aug. 13. 23:52
 6/39 anonim ***** válasza:
37%
Attól hogy divatozol, még nem lesz minden eszetlenség subdomina téma .
2018. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem divatozom, egy kérdést tettem fel. Érdekel a véleményed, ha van, és nem veszekedni akarsz mert nincs jobb dolgod.
2018. aug. 14. 00:10
 8/39 anonim ***** válasza:
55%
Azért kapod amit kapsz mert beteg vagy, egyszer majd a szex lesz a koporsód, de legalább boldogan halsz meg, hát ennyi.
2018. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Értem, tehát érdemben nem tudsz mit hozzá fűzni, de nem bírod ki, hogy ne fröccsögj ide valamit? Legyen a tiéd az utolsó szó vagy mész aludni? ❤️
2018. aug. 14. 00:17
 10/39 anonim ***** válasza:
57%

nálunk szokott a végén lenni egy rituálé, amiben átmehy kedvesbe, és elmagyarázza a párom, hogy miért kaptam, amit kaptam. Én ilyenkor bociszemekkel iszom a szavait. Ha nyoma van, így másnap még jobb rá nézni az esetleges sérülésekre, mert tudom, hogy, értem tette.


Aha oké. Tehát ha szex közben ököllel üt, akkor rituáléból elmondja miért jó ez neked. Te meg iszod a mesét. Másnap meg nézed a kék foltokat, aztán örülsz hogy milyen jó neked mert érted ütött.

Hát bocs de nekem erről az áldozat típus ugrik be. Nem a subdomina agyatlanság.

2018. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!