Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők kialakítanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők kialakítanátok párkapcsolatot egy 30 éves szűz férfival?

Figyelt kérdés
Mindig az volt a probléma, hogy a lányok nem gondolták azt rólam, hogy méltó párjuk lennék.

2018. aug. 9. 17:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
Úgy tesztek mintha a nők valamiféle elérhetetlen istenségek lennének, pedig sokszor sokkal ocsmányabb dolgokra képesek mint a férfiak, megsúgom nektek, ők is ugyanolyan szarok mint a férfiak.
2018. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos egyet kell értsek veled utolsó. Most jól lepontoznak minket:D

Hihetetlen, hogy mikre képesek csak azért, mert megpróbálod. Volt, hogy csak poénból mondtam valamit és simán komolyan vette és benne lett volna. Na ilyenkor van az nálam, hogy inkább próbálom elrontani a hangulatot, hogy ne az legyen, hogy szimplán faképnél hagyom, hanem csak lassan kihátráljak. Persze van sok gátlástalan és perverz férfi, de a legtöbb nő sokkal durvább dolgokra képes mint én

2018. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ja :)
2018. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Innentől nyilatkozzon olyan nő, aki bszott már olyan férfivel, aki volt +1000nővel.
2018. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%

7-es hozzászólása szánalmas.

Vannak piszkosul jó pasik, akik nem skalpokat gyűjtenek és még gyereket is merhet vállalni az ember nekik.

De neked ilyen nem fog jutni soha.

Az én szememben nem attól férfi egy férfi, hány lyukat tömött már be. Harminc évesen cseppet sem kell 6 nőn túllenni, az élet nem amerikai film, és maximum a férfi komolytalan gondolkozását tükrözi, ha minél nagyobb számmal dicsekedhet. Persze a másik véglet, aki gyávaságból nincs túl a szüzességén ennyi idős korára. Ott sem a mennyiség a gond, hanem a gyávaság.

2018. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%
# 25, messziről lekerülöm azokat, akik gyereket akarnak vagy családot, meg monogámiát. Én elfogadom a te nézőpontodat, te miért nem az enyémet? Nekem volt olyan estém, hogy +20 pasival voltam, akkor? Miről beszélünk? Más az életfelfogás. Élje mki úgy az életét ahogy akarja. jah a jedim +4000 nővel volt. nem túlzás és imádom vele a szexet.
2018. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%
Na jó, innentől kezdve egyértelmű, hogy te egy trollkodó kisfiú vagy. Feleslegesen pazarlod az enegiát az írással, senki nem fog komolyan venni ezek után.
2018. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nézz be egyszer egy swinger klubba és nézd meg ott egy éjszaka hány ember hány másikkal van együtt. Nem reklámozok helyeket, 2 nagy van Bp-n. :) +150 vendég egy szombat este. Számolgass.
2018. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Én nem trollkodom.
2018. aug. 9. 20:53
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
25-nek meg annyit üzennék, hogy nem feltétlen szól ez gyávaságról. Én fiatalon túl voltam néhány lányon, komoly kapcsolaton. Aztán több éves szünet. Alapból azt gondoltam és gondolnám, hogy jó döntés volt. Arra volt szükségem. De gyakorlatban nem. Amint meghallották ezt lányok, egyből elbátortalanodtak és kifaroltak 1-2 kivétellel. Nem voltam soha az a meglátok egy lányt és egyből akarok tőle valamit. Nekem ennél több kell. Nem kell feltétlen társaságban egy lány akivel beszélget az ember és azok után figyel fel rá az ember. Lehet az egy pultos lány is, akire egy szép és nem mindennapi gesztus után figyel fel az ember. Az utcán elmegy egy lány, abból mit lát az ember? Semmit. Ez nem gyávaság kérdése, hanem egyszerűen csak egy kisminkelt külső nem elég számomra. De az általam felhozott példához se kell kevesebb "bátorság". Mert ehhez szerintem nem kell bátorság. A lényeg, hogy nem mondanám, hogy olyan sok próbálkozásom volt, de 10-15 biztos volt. Azok után szerinted mi volt bennem? Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ha azt látja az ember, hogy nem kell senkinek, akkor mi értelme próbálkozni? Persze te lány vagy és nem te kezdeményezel zömmel. De gondolj bele, hogy mi lenne ha megtennéd és ennyi visszautasítást kapnál! Ismételném, hogy ez mind úgy történt, hogy régen nagyon nem ez volt a helyzet
2018. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!