Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bele menjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek?

Figyelt kérdés
Egy pár(szex.kapcsolatban vannak) beakarnak venni egy 3-asba,h sz*pjam le a csaj pasiját,a szexet nem mondták biztosra de szerintem az is lesz.Szerintetek elmenjek a talira?

2018. júl. 31. 17:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#10 igazad lehet, de Én szívessen szexelnék is csak nem tudom a pasi mit szólna hozzá,és lehet h a csajának nem tetszene h egy jobb nőt dug!
2018. júl. 31. 18:29
 12/30 anonim ***** válasza:
96%
És ezt most tényleg a gyakori közönsége döntse el?
2018. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te is szeretnéd, akkor menj bele, és sz*pd le a pasit. Azt azért nem árt tudnod, hogy a hármasozás közben elszabadulhatnak a hormonok, és bármi megtörténhet. Akár szex is, akár a pár mindkét tagjával.
2018. júl. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
11# a csaj is tud róla, hogy a pasija lepippantására vonnának be téged. Innentől kezdve, nem hivatkozhat erkölcsösségre ha azt viszont te hoznád, fel, hogy szexelnél is a pasival, még az is felmerülhet, hogy mindenki mindenkivel. poszt akkor mi van? Ezért hármas szex.
2018. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
13,Remélem, úgy lesz ahogy mondod ;)
2018. júl. 31. 20:05
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Makd meséld el azért h milyen volt. Kíváncsi lennék.
2018. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Rendben majd elmesélem..

Viszont azt még hozzá tenném h a csaj segítene "jobban" sz*pni,Ő irányítaná a fejemet miközben a pasiját sz*pom,stb.. szerintetek ez nem beteges?

2018. júl. 31. 21:54
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve te vagy beteg, szóval teljesen mindegy.
2018. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
Ez mondjuk bem tetszene. Mindenkinek megvan a saját tempója és stílusa. Ha a pasi csinálná, nem zavarna. De engem egy másik nő ne irányítson.
2018. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges, a szexualitásban semmit sem árt kipróbálni, szerintem. Persze nem vagyok álszent, azért valamiféle kereteken belül, mondjuk fejjel lefelé a plafonra kötve nem csinálná senki gondolom. De az, hogy orális szex mindig más stílusban önmagában nem beteges, most épp úgy, hogy a csaj irányít. Talán neked is fog tetszeni. Előre nem tudhatod.
2018. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!