Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefáradtam a szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a szexkapcsolatba, de rendes kapcsolatot sem szeretnék. Ilyenkor érdemes egyedül lenni egy ideig vagy menjek bele az ismerkedésbe? 22N

Figyelt kérdés
Egy ideje szexkapcsolatban vagyok egy férfival. Nincsenek érzelmek, hiába nagyon jó vele a szex de meguntam ezt így. Viszont ismerkedni, randizni sincs kedvem. Teljesen jól érezném magam egyedül. Viszont egy férfi nagyon elkezdett nekem udvarolni az utóbbi egy hétben. Nekem is szimpatikus de semmi kedvem az ismerkedéshez. Mi a teendő így?
2017. jún. 11. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Szex kapcsolatot nem csak egy emberrel lehet létesiteni.

De kérdem én, hogy 22évesen hogy a lőcsbe lehet belefàradni egy ilyen kapcsolatba?

2017. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb az, hogy ha sodródsz. Ne akarj tudatosan semmit kialakítani de ne is gátold, hogy kialakuljon.


Ha levesz a lábaidról úgyis változni fog a gondolatod ha meg nem akkor csak sodródsz tovább. Nem kell eröltetni az ismerkedést sem meg a szexet sem jön majd magától természetes módon vagy ha hiányozni kezd akkor megteremted rá a helyzeteket.

2017. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Spiritrobber ***** válasza:

1.-es:

Úgy, hogy szimplán megunja a banánt.

2017. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az érzelmek nélküli szexet untam meg..
2017. jún. 11. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

ha frigid vagy hagyd a pasit, ha hiányzik a szex huzzál bele

esetleg merits erőt whyskivel

2017. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Spiritrobber ***** válasza:
Én is ilyesmire gondoltam kedves kérdező, egyszerűen kiégtél a jelenlegi állapotodban.
2017. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nincs túl sok kedved most ismerkedni, de megér egy próbát, de nem számítson biztosra.
2017. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a bizonyíték, hogy senki sem menthetetlen. :D Szeretkezz érzelmekkel.
2017. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Spiritrobber igen, valami ilyesmit érzek. Még ha hülyén is hangzik.
2017. jún. 11. 18:36
 10/13 anonim ***** válasza:

22 évesen belefáradtál.. :DD

Ez itt a hiba, baby, talán nem kellett volna egy hétpróbás riiiibancként élni eddig. Szvsz örülj, hogy lyuk van a piiiicsádon és nem esel bele, meg ha valakinek még egyáltalán kellesz, normális emberek nem vesznek meg a turkálóban sem egy kitaposott kozákcsizmát, ha ott van egy alig cipő xDD

2017. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!