Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belefáradtam a szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a szexkapcsolatba, de rendes kapcsolatot sem szeretnék. Ilyenkor érdemes egyedül lenni egy ideig vagy menjek bele az ismerkedésbe? 22N

Figyelt kérdés
Egy ideje szexkapcsolatban vagyok egy férfival. Nincsenek érzelmek, hiába nagyon jó vele a szex de meguntam ezt így. Viszont ismerkedni, randizni sincs kedvem. Teljesen jól érezném magam egyedül. Viszont egy férfi nagyon elkezdett nekem udvarolni az utóbbi egy hétben. Nekem is szimpatikus de semmi kedvem az ismerkedéshez. Mi a teendő így?
2017. jún. 11. 18:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10: Aha te is lehetsz kb 16 éves ezzel sok "XD-vel"

köszi a roppant értelmes megnyilvánulásod. Hasznos volt!

2017. jún. 15. 18:48
 12/13 anonim ***** válasza:
Bontsad a szex kapcsolatodat .Legyél egyedül ha úgy érzed magad jól 21/F
2017. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdemes egyedül lenni
2017. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!