Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként menjek bele egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként menjek bele egy alkalmi kapcsolatba, így, hogy nagyon vágyom már a szexre?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs senki egyébként, akivel lefeküdhetnék, de ha az élet úgy hozná, szerintetek érdemes egy alkalmi szex során elveszíteni a szüzességem? Most kezdtem az egyetemet, talán összejönne ott egy alkalmi. Én nagyon szerettem volna, ha idővel egy szeretetteljes kapcsolatban veszítem el, de közel a 19-hez úgy érzem, hogy arra várhatok. Nem vagyok népszerű a fiúk körében, és akinél véletlenül mégis, az úgy is csak a szexre megy. Ráadásul nálam már egész korán (kb. 11 évesen) elkezdődött ez a vágy, nyilván nem ilyen intenzíven, mint most, de jelen volt. Nem kérek privátokat, nem itt keresek jelöltetek! Olyanok véleménye érdekelne, akik voltak ilyen helyzetben, vagy aki már tapasztalata révén jártas a témában. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2017. nov. 10. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Minden ember kicsit másképp látja a dolgokat és másképp éli meg valakinek nem lesz semmi hiányérzet /negatív élménye ha úgy csinálja ahogy te de én ismertem olyanlányt aki elég depis lett utána mert a partner nem úgy viselkedett az aktus után ahogy a lány elképzlete szerintem menj bele próbálokáz nélkül nincs siker :)
2017. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 RRR ***** válasza:
74%

valamennyi vonzás,rokonszenv legyen és ne vadidegen a pasi

mert különben van esélyed,hogy pocsék lesz ..

2017. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
én is egyéjszakásban veszítettem el, csak annyi különbséggel, hogy én az egyik fiúbarátommal, akibe akkor szerelmes voltam. Tudtam, hogy ő nem akar többet, de nem zavart, annyi érdekelt, hogy legalább én szeretem őt. Egyébként azóta sem bántam meg, továbbra is barátok vagyunk. Habár ő kiköltözött külföldre, tartjuk a kapcsolatot. Szerintem nincs azzal gond, ha nem kapcsolatban szeretnéd elveszíteni, de szerintem ne valami random sráccal, hanem valaki olyannal, akit ismersz, akivel jóban vagy, akiben bízol.
2017. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

Igazából abba gondolj bele, hogy megbánnád-e a dolgot. Mert sokaknak a szüzesség elvesztése azért elég jelentős nyomot hagy, és nem biztos hogy szívesen emlékeznél vissza arra, hogy úgy vesztetted el, hogy az egyetem atomkanja egyszer élvezkedett rajtad azt csókolom.

Meg egy másik tanács, ha elzárkózol a srácok elől, pl. most hogy nem kérsz privátot, akkor így nem sok esély van hogy bárki olyat is megismerj, akivel szeretetteljes kapcsolatod is lehetne akár.

2017. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak itt zárkózom el, nem akarok név-és arcnélküli emberekkel ismerkedni, meg az ismerkedést is személyes találkotás útján szeretem. Vagyis nem úgy, hogy megbeszéljük GYÍK-on/Facebook-on, hogy na majd mi akkor találkozzunk.:)

Köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek! :)

2017. nov. 10. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Annak add a szuzeseged akit szeretsz mert ha nem meg banhatos
2017. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is alkalmival veszítettem el, és abszolút nem bántam meg.
2017. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Ne csináld! Az alkalmi szex csak olyanoknak jó, akik "máshogy vannak bekötve". Értsd úgy, hogy nem lelkiznek, meg se fordul az a fejükben, mint neked! Te "szeretetteljes kapcsolatban" szeretted volna/szeretnéd elveszíteni, ergo az érzések is játszanak, pláne, hogy bizonytalan vagy (ha nem az lennél, akkor nem itt kérdeznéd meg, hanem valamelyik csoporttársaddal hancúroznál épp).

Szerintem ne az alapján dönts, hogy xy-nak (tudod, messziről jött ember azt mond, amit akar..) bejött, mert mások vagyunk, ami neki bejött, arra Te rá is mehetsz lelkileg!

Aztán belegondoltál már, hogy mi lenne utána? 1 alkalom és annyi? Mert még ha nem is okoz lelki sérülést, és "rákapsz", akkor mi lesz? Mármint összejársz majd az illetővel vagy keresel újabb partnert? A szex nem olyan dolog, hogy 1x megvolt, aztán "letudtam". Szóval, ha csak a vágy miatt csinálod, akkor arra ott a kezed is... Másrészt: az első szex általában fáj, belegondoltál már abba, hogy egy srác, akinek csak szexre kellesz, mennyire fog vigyázni rád?

Lényegében ez egy összetett dolog, de én azt tanácsolom, hogy várj vele, fiatal vagy még! Most kezdted az egyetemet, új környezet, hasonló érdeklődési kör, minden esélyed megvan rá, hogy megtaláld a párod! :)

2017. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kapsz rá a szexre akkor meg frigid leszel idővel.
2017. nov. 11. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%

Buta vagy!

Azon rinyálsz, hogy a kutyának se kellesz.

Itt meg még a lehetőségét is kizárod annak, hogy akinek felkeltette a kíváncsiságát a kérdésed, az megismerhessen.

Magadra vess ezek után.

2017. nov. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!