Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányként menjek bele egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányként menjek bele egy alkalmi kapcsolatba, így, hogy nagyon vágyom már a szexre?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs senki egyébként, akivel lefeküdhetnék, de ha az élet úgy hozná, szerintetek érdemes egy alkalmi szex során elveszíteni a szüzességem? Most kezdtem az egyetemet, talán összejönne ott egy alkalmi. Én nagyon szerettem volna, ha idővel egy szeretetteljes kapcsolatban veszítem el, de közel a 19-hez úgy érzem, hogy arra várhatok. Nem vagyok népszerű a fiúk körében, és akinél véletlenül mégis, az úgy is csak a szexre megy. Ráadásul nálam már egész korán (kb. 11 évesen) elkezdődött ez a vágy, nyilván nem ilyen intenzíven, mint most, de jelen volt. Nem kérek privátokat, nem itt keresek jelöltetek! Olyanok véleménye érdekelne, akik voltak ilyen helyzetben, vagy aki már tapasztalata révén jártas a témában. Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2017. nov. 10. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha rá kapsz a szexre, bármikor ki tudod magad elégíteni. Rengeteg lehetőség van rá. Ott a szexshop veszel valami játékszert azt ennyi. De házilag is barkácsolhatsz össze valamit. Vannak hasonló kérdések itt a gyakorin is.
2017. nov. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem baj, ha egyszer alkalomról van szó, de olyan legyen akit ismersz, és tudod, hogy figyelmes/óvatos lesz.
2017. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem így béna lesz. Kíváncsi vagyok eddig hány biztató férfi kommentelő írt. Hasonló helyzetben voltam már én is. Végül kapcsolatban történt,de nem volt a legjobb élmény. Éppen emiatt nagyon hasznos volt, hogy kapcsolatban voltam és másnap is tudtunk róla beszélni, bújni egymáshoz és újra próbálhattuk. Másrészt többszöri próbálkozással ment csak. Hiába volt a puncim már lángokban, ha egy ilyen aktushoz még nincs szokva. Fel voltam izgulva, de a testem tempója miatt lassítanom kellett.ha ez nem sikerult, mert mohók voltunk úgy meg fájt. Utána meg szexelni sem tudtunk, mert valahogy megsérült és már mindenhogy fájt. Tanulság, hogy nem szabad mohón csinalni, mert úgy nem fog menni csak a sokadik próbálkozásnál és legyetek ott egymásnak másnapokon is, hogy foglalkozzanak veled, próbálgassátok még. 1szex nem szex. Ennyi hidd el nem lesz elég utána, így kell egy biztos biztos kapcsolat. Mellesleg lefekszel valakivel és ez a mohóság amúgy megmarad és mégtöbbször akarsz majd szexelni. Ezt jó lenne, ha nem idegenekkel tennéd, írás alapján nem olyannak tűnsz.
2017. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#10, nem vagyok buta, sajnos tapasztalat! Persze a kérésem ellenére most is kaptam privátokat, ezek között szerepelt olyan, aki 200.000 Ft-ot ajánlott a szüzességemért, Wolfi32 is megtalált szokás szerint, aki 39 évesen szeretne sokadik alkalommal ismerkedni velem, sőt, az igényes képeket készítő úriember is írt újra, aki akár egy kis "glamourt" is ajánlott.:) Volt már kérdésem szexualitás kategóriában, és vicc, hogy 90%-ban ugyanazok az emberek írnak.:D Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, és várok még többet!:) Ami még kimaradt és a kérdésem szempontjából fontos, hogy orális szexben már volt részem, és én is viszonoztam a fiúnak, valamint ujjaztak már meg és én is kézimunkáztam már, tehát már tényleg "csak" a szex maradt ki.:)
2017. nov. 11. 22:45
 15/15 anonim válasza:

Én fiuba vagyok ugyanebbe a cipőben.

Csak fiúként nehezebb találni partnert egy éjszakára. Hiába vagyok budapesti. Sokkal több férfi van társkeresőn.

2017. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!