Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem beszélni az exem legjobb barátjával és olyan aranyos volt hogy el se hittem azt mondta hogy ő jobban megbecsült volna és ő szeretett volna stb...

Aztán ma miután végeztem edzésen megvárt és haza kísért a ház mellett megcsókolt és elkezdte a nyakamat is csókolgatni meg elkezdte markolászni a mellem meg a seggem és hozzám nyomta a farkát ami jó élmény is volt meg nem is mert tetszett az egész szitu de kicsit fura volt hogy az exem legjobb barátja

Ezzel a lépésével viszont egyértelmű volt hogy szexet akar de nem tudom hogy utána lehet e belőle más is, nem miatta hanem magam miatt félek mert nem érek rá egy kapcsolatra viszont csak egy szexet sem karok.


2017. febr. 6. 22:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy amúgy meg kívánom őt
2017. febr. 6. 22:04
 2/26 RRR ***** válasza:
85%

de nem tudom hogy utána lehet e belőle más is, nem miatta hanem magam miatt félek mert nem érek rá egy kapcsolatra viszont csak egy szexet sem karok.


Szerinted,erre mi a jó válasz?

2017. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Kívánod is és tetszik! Menj bele !
2017. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen kettes én is össze vagyok zavarodva
2017. febr. 6. 22:07
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Nos, aki komolyabbat akar egy lánytól, az nem ilyen deviáns módon közeledik.

De valahogy szellemileg egy szinten lehettek, mert nőként neked ez a pofátlan közeledés bejön, ő meg ugye ezt csinálja.

18 évesen ne bonyolódj ilyenekbe. Rosszat tesz a megítélésednek.

2017. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy jó éjszakát, de am azzal a társasággal már szakítottál, akk jah. Ha nem, akk ne.
2017. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy valaki elkezdi csókolgatni a nőt, meg a farkát hozzányomja, de hogy hagytad, ez annak a jele, hogy qrnál vele. Mi tart vissza?
2017. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Spiritrobber ***** válasza:
94%

Jobban megbecsült volna meg szeretett volna aztán egyik percről a másikra pettingel veled az utcán...


Ez csak számomra ellentmondásos?


Ezt te érzed, ha egyszer megtörténne valszeg megtörténne máskor is ha húzod egy kicsit az agyát akkor talán nagyobb eséllyel is. Így kapcsolat sincs meg egy éjszaka sincs.


Nekem eléggé úgy tűnik, hogy akarod te ezt itt meg leginkább meg a pozitív megerősítést szeretnéd, hogy jó döntés.

2017. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ne menj bele.

Ismerd meg jobban először.

Később dönts

2017. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
36%

Kicsit köcsög az a haver... :D


1-2 alkalomra teljesen jó lesz. Miért probléma? Önbecsülés? Bántja az icipici erkölcsi értékeid?

Fiatal vagy, később ráérsz megbánni, mellesleg én mindig csak azt bántam, amit nem tettem meg.


20/f

2017. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!