Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bele menjek? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek? /F

Figyelt kérdés
Az egyik csaj ismerősöm felajánlott m\ra egy egy éjszakás kalandot, de csak akkor, ha együtt fürdünk, és fürdés után nyalhatja a seggemet.. Sosem csinálta ezt senki sem nekem, és igazából még szűz is vagyok, csak kicsit furcsáltam amit akar.. Szerintetek mit csináljak? Bele menjek? Milyen lehet amikor nyalja, nektek csinálta már csaj? Engem ez egyébként sosem érdekelt, csak ő skarja csinálni..
2016. dec. 11. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kíváncsi a lány és utána szétmentek, utána meg tud zsarolni azzal, hogy elmondja mindenkinek. Ha szemét, azt is rád foghatja, hogy megerőszakoltad. Ha ismered és bízol benne, hogy nem tesz ilyet, akkor gondold meg a lehetőséget.
2016. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám :)). Én 30 vagyok és még csak egy csók jött össze eddig. Szerintem menj bele. :)
2016. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fura egy nő. Gyanus
2016. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne? :D
2016. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen nyalta az exem. Néha meg is ujjazott szopás közben. Nagyon izgató. Simán vállald be!

Mondjuk lehet nem ártana ha megborotválkoznál előtte.

2016. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán add be!!! :) és mesélj!
2016. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
borotva szar, szerintem inkább valami szőrtelenítő krém :) az kíméletesebb lent. főleg zacskó környéken
2016. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!