Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem beszélni az exem legjobb barátjával és olyan aranyos volt hogy el se hittem azt mondta hogy ő jobban megbecsült volna és ő szeretett volna stb...

Aztán ma miután végeztem edzésen megvárt és haza kísért a ház mellett megcsókolt és elkezdte a nyakamat is csókolgatni meg elkezdte markolászni a mellem meg a seggem és hozzám nyomta a farkát ami jó élmény is volt meg nem is mert tetszett az egész szitu de kicsit fura volt hogy az exem legjobb barátja

Ezzel a lépésével viszont egyértelmű volt hogy szexet akar de nem tudom hogy utána lehet e belőle más is, nem miatta hanem magam miatt félek mert nem érek rá egy kapcsolatra viszont csak egy szexet sem karok.


2017. febr. 6. 22:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Na de attól,hogy fiatal, még nem kell ri.bancnak lennie, mert később nem fog kelleni senkinek barátnőnek. Mert majd találunk mi férfiak olyat, aki nem akarja benyelni néhány nap ismeretség után egy másik pasi farkát.
2017. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
15%

K*rvából lesz a legjobb feleség. Van valami ebben a mondásban :)

Egyébként szinglin élje ki magát, ne egy kapcsolatban jöjjön rá, hogy neki más (is) kell és kipróbálna új dolgokat.

2017. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kinek mi a kiélés... Nem mindenkinek van rá szüksége. Mintha kötelező lenne "kiélés" címszó alatt azt érteni,hogy keféljen mindenki, akivel csak akar, mert miért ne?


Amúgy tényleg idáig süllyedtünk,hogy egy majdnem kislánynak azt javasoljuk, hogy feküdjön le egy olyan taplóval, akit néhány napja ismer?

2017. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni aztán félredobni. Ahogy érzed.
2017. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ennyi erővel én is azt mondom hogy megbecsülnélek!!! És le tapizlak!! Ha már ezt csinálta a francokat fog ő megbecsülni téged. Szexre kellessz neki.
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem mellesleg a lányokat nem úgy becsülünk meg,hogy letapizzuk alul-felül és farkunkat nyomjuk hozzájuk. Ez pont,hogy az ellentéte, dehát hogyis jönne rá magától.
2017. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Tele van az oldal olyanokkal, hogy "úristen, 26éves vagyok, szűz, menjek el qrvázni, vagy mit csináljak??"

Ti közéjük tartoztok?

Nem, a szex nem olyan hatalmas dolog. Nem kell hozzá szerelem, elég egy egyszerű vonzódás. Ha szeretné, miért ne tehetné meg?

Az, hogy letaperolok egy lánykát csókolózás közben azt jelenti, hogy kívánom, és nem azt, hogy csak egy éjszakára kell. Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Mégis kinek van kedve/ideje napokat, heteket tölteni a másik fűzésével?

Kérlek titeket, ne legyetek életképtelenek.

2017. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem dönthetünk hekyetted.
2017. febr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mi van ha az exed monta neki hogy megdughatod jó az ágyban? keresztül megy rajtad,max párszor felpróbál és csá?
2017. febr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%

17-nek van igaza .

Attól még nem lesz valaki k*rv@, hogy valakivel lefekszik egyszer kétszer ,mert vonzónak találja és kívánja .

Velem is előfordult és ? Azóta 3 éve boldog párkaolcsatban élek :)

2017. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!