Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek? 18l

Figyelt kérdés

A napokban elkezdtem beszélni az exem legjobb barátjával és olyan aranyos volt hogy el se hittem azt mondta hogy ő jobban megbecsült volna és ő szeretett volna stb...

Aztán ma miután végeztem edzésen megvárt és haza kísért a ház mellett megcsókolt és elkezdte a nyakamat is csókolgatni meg elkezdte markolászni a mellem meg a seggem és hozzám nyomta a farkát ami jó élmény is volt meg nem is mert tetszett az egész szitu de kicsit fura volt hogy az exem legjobb barátja

Ezzel a lépésével viszont egyértelmű volt hogy szexet akar de nem tudom hogy utána lehet e belőle más is, nem miatta hanem magam miatt félek mert nem érek rá egy kapcsolatra viszont csak egy szexet sem karok.


2017. febr. 6. 22:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A srác közeledése nem valami romantikus, és szerintem neked is csak éppen gyenge pillanatod lehetett...kedves kérdező, téged nem zavar, ami történt? Nekem eszetlennek, átgondolatlannak tűnik...

Ne ugorj bele így semmi komolyba...

2017. febr. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18 éves ringyó
2017. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A srác pont olyan balfax lehet,mint aki azt írta,hogy nincs ideje napokig fűzni valakit.... hát akkor hogy lehet barátnőt szerezni percek alatt? Akinek ez a közeledés jön be,az egy agyatlan puncika,amelyik férfi így udvarol,az köpje szembe magát...
2017. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha én mondanám ugyanezt úgy, hogy inkább vacsorázni vinnélek, a kapuban történő dugáselőkészítés helyett, akkor mi lenne a véleményed? :D
2017. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért írd meg, legalább privátban, hogy belementél-e :D
2017. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül is?
2017. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!