Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tapasztalataitok alapján 10-ből hány pasinak van/lehet 16 centinél kisebb átlagtól vékonyabb pénisze?

Figyelt kérdés

Mert nekem olyan 15-16 cm hosszra ami annyira nem lenne gáz, más kérdés, hogy irtó vékony (11.5 körbemérve), amit egy filigránabb/törékenyebb kezű kiscsaj is gond nélkül át tud markolni. Ez a méret valóban kevés a nők túlnyomó többségének? (sosem volt még barátnőm, de ilyen adottságok miatt már lassan nem is nagyon vágyom rá, hogy elkerüljem a csalódást és megalázást)

Őszinte válaszokat kérek! Mézes mázas hitegető válaszokra - amik nulla pro-kontra érvelést nélkülöznek - nem vagyok kíváncsi, mert semmivel nem leszek előrébb ha aztán a "kollégáitok" fognak engem szembesíteni az ágyban, hogy kevés vagyok nekik. Akkor aztán hiába mutatom meg ezeket a kommenteket.

Előre is köszi mindenkinek.



2018. júl. 27. 14:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
A 18-as az egyik legpozitívabb, mert rá akar ébreszteni valamire. De persze ahogy te csak a negatívat látod, nyilván ez fel sem tűnik. :D
2018. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
64%

Heteró felnőtt férfiként írok neked semmi baj a méreteddel.Tudod mi a megalázó?Amit 8.osztálykiránduláskor láttam év végén 87ben.Kisujjnyi vastag 5-6cm hossz a meleg víz alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=TkFdlZSg2ys

Penis naturally enlargement by hand

a saját kezedet használva megnövelheted,nekem sikerült nem a reklámszövegeknek megfelelően de érezhetően mérhetően,a siker mentálisan is rádöbbent mennyire kár hogy azon töprengsz miért nincs valami brutális szerszámod és ha kimaxolod a méreted megnyugszol vagy legalább gyakorlatokat csinálhatsz egy életen keresztül és magabiztosabb leszel.

2018. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Tudod, mit jelent az átlag? Hogy éppen annyinak van nagyobb farka, mint ahánynak kisebb.

A londoni King's College pár éve végzett egy tudományos igényű felmérést a pénisz méretről. Mindenkinek ugyanúgy mérték, kb. 15500 férfinak a világ minden tájáról. Labor körülmények között. Az eredmény: 13,12 cm. A kerület pedig 11,66 cm. A kutatást végzők megjegyzik, hogy az eredmény torzulhatott pár %-ot, mert a mérés önkénteseken történt, és aki nem elégedett a méretével, az távol maradhatott...

Röviddel utána egy kondom gyártó is végzett felmérést, náluk 16 cm volt az átlag. Ők kérdőívvel gyűjtötték az adatokat, önbevallás alapján.

Sapienti sat, mondták a rómaiak = a bölcsnek elég.

2018. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
30%

Te figyelj már, komolyan elhiszed hogy 15 ezer ember farkát megmérték egyesével? :)

50-100 ember méretéből már simán lehet következtetni az átlagra.

Szerinted pl. egy orvosi rendelőben tudna egy férfi 100%-os merevedést produkálni?

Ez a 13 cm bullshit, úgy mint a 11,6 cm kerület, direkt azért készült a cikk, hogy a kis méretű férfiakat megnyugtassák. A south parkban is volt egy ilyen rész, direkt egy olyan alacsony értéket neveztek meg átlagnak, amivel végül átlag felett érezte magát mindenki :)

Az önbevallás alapján 16 cm a reális.

Egyébként én sem értem a kérdező problémáját, teljesen használható mérete van.

2018. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

#24: Te se vagy álszent és ellentmondásos úgy látom. :D

Jössz itt a cáfolatokkal, hogy az átlag méret valójában jóval nagyobb, mint amit állítólag mértek - beleértve a kerületet, ami az én méretemnél (11,5) egyértelműen nagyobb állításod szerint - miközben hitegetsz itt engem, hogy teljesen használható méretem van és előadod itt a kamu polkorrekt értetlenkedést, hogy nem érted a problémámat. Hát köszi... -_-

2018. júl. 28. 17:09
 26/34 anonim ***** válasza:
91%

#24,

"a tények makacs dolgok". A holdraszállást is kétségbe lehet vonni, azt is lehet állítani, hogy a Föld lapos.


Kérdező, most milliméterek miatt leszel szerzetes?!

Azt áruld el, hogy szerinted a King's College kutatói azért végeztek el egy évekig tartó munkát fontmilliókért, hogy téged becsapjanak és hitegessenek?

Neked nem a farkaddal, hanem egy másik szerveddel van baj.

Ráadásul, én azt gondolom, hogy te az olcsó megoldást találtad meg abban, hogy a "kis" méreted miatt nem vagy sikeres. Hiszen ez ellen semmit se lehet tenni...

Fogadni mernék, hogy van legalább két-három másik, javítható tulajdonságod, ami valójában távol tart a lányoktól. Dolgozz azokon, és soha nem lesz veled elégedetlen egy csaj se.

2018. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%
Használhatóság a hosszától függ. Hiába lenne egy 13 cm körméretű mondjuk 11 cm hosszal szart sem érnél vele. Jobban jarsz a 16 cm-vel es ha megnyugtat az enyem kisebb mint a tied es csak kicsivel vastagabb.. szóval te jártál jobban.
2018. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
24%
Megértem a helyzeted. Én még rosszabbul jártam mint te 12/3,5cm vékony, igazi selejt kategória. A legtöbb nőnek ez kevés, az átlagos jó vastagság 4-4,5cm ami kerületre 13cm.. Tudod majd belőled is jó kis ex lesz.. Testalkattól függetlenül a vékony farok a többségüknek kevés lesz és hidd el szakító ok, én már ezt megértem..
2018. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
12%

Figyeljetek srácok nekem 17-24korom körül méregettem olyan 14-15-16volt és hasonlóan 11,5lehetett vékonyka alig 4(ezt mértem emlékszem nem volt több) 35korom körül olyan körbe 12-12,25/4széles

Miért nem jelqingeztek?közel két éve elkezdtem(15évesen csináltam már dagadt csak ugyanúgy mint ti feladtam mert úgyse)40+vagyok

most erekciótól függően akár 19 csontigmérve felülről szabályosan(ez fiatalon talán 16,5-17volt emlékszem) 16ránézésre simán(ha ráejtem a centit) 17,5-18ha két markomba fogom(kezem 8,8 szélesek)

körbe13lett 4,3 stabilan a legszélesebb pontján középen nem a tövén!Fél év alatt már sokkal jobb lett.

( néha több gyakorlatok közben13,5/4,4-4,5)

Érezhetően más a szex a 4,2-4,3 mérettel.

Úgy megvastagodott hogy nyugalmiban jobban néz ki melegvíz alatt mint amikor régen akcióban volt.

Régen úgy 7-8kicsi volt most puhán 13iscsontig 10,5látszik amikor lóg herém fölött volt a hegye most lelóg a herém alá egy kupaknyi.

Egyébként sokat súlyzóztam 24-28koromban és nővel a szex megnöveli ezt külföldi oldalon hozzászólásban olvastam.Nyújtásokat és pumpát is használok néha.

Sokkal keményebb erekcióim vannak mint fiatalon.

Miért nem tesztek érte?Csak panaszkodtok!

2018. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
#20 Körbe 15? az kibeba vastag körbe13tól már nagyon felnyög egy nő sőt körbe12 re(20évesen) mondta nő hogy mindig szétkefélem és másnap reggel úgy érezte hogy benne vagyok(egész éjjel mozogtunk)pedig akkor már csak mellette feküdtem.
2018. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!