Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tapasztalataitok alapján 10-ből hány pasinak van/lehet 16 centinél kisebb átlagtól vékonyabb pénisze?

Figyelt kérdés

Mert nekem olyan 15-16 cm hosszra ami annyira nem lenne gáz, más kérdés, hogy irtó vékony (11.5 körbemérve), amit egy filigránabb/törékenyebb kezű kiscsaj is gond nélkül át tud markolni. Ez a méret valóban kevés a nők túlnyomó többségének? (sosem volt még barátnőm, de ilyen adottságok miatt már lassan nem is nagyon vágyom rá, hogy elkerüljem a csalódást és megalázást)

Őszinte válaszokat kérek! Mézes mázas hitegető válaszokra - amik nulla pro-kontra érvelést nélkülöznek - nem vagyok kíváncsi, mert semmivel nem leszek előrébb ha aztán a "kollégáitok" fognak engem szembesíteni az ágyban, hogy kevés vagyok nekik. Akkor aztán hiába mutatom meg ezeket a kommenteket.

Előre is köszi mindenkinek.



2018. júl. 27. 14:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, pont olyan vagy, mint a pont ugyanilyen kérdéseket feltevő egyének. A pozitív választ meg sem hallja (vagy nem tartja elég indokoltnak), a negatívokban/helyeslőkben pedig önigazolást talál, miért is nincs barátnője.


Pedig egyetlen oka van neki: a hozzáállásod. Akárhogy csűröd-csavarod.


Kár érte(d).

2018. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
30%
9-es vagyok, egyben a második választ is én írtam, amit észre se vettél, mert utána tovább hisztiztél. Mellesleg nőnemű vagyok, de így nem csodálom, hogy szűz vagy...
2018. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos a 12-esnek igaza van teljesen. Csak a rosszat akarod meghallani, elvetemülten...
2018. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
Jó az
2018. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%

10-ből

Max 2-3 nak

Inkább az átlagos a gyakori

2018. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne parázz annyira ezen a méreten, kicsit vékony ugyan, de legalább hosszra normális. Nem fognak vergődni alattad a nők, de azért nevetség tárgyává sem válsz akkorával.
2018. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#13: Miért lenne teljesen igaza? Mondja akkor a szemembe/képernyőmbe, hogy kicsi a farkam, ami a nők drasztikusan túlnyomó többségének nem lesz elég és fogadjam el ezt a tényt és ne játssza ezt a nagyképű szarkasztikus okostojás szerepet.
2018. júl. 27. 18:29
 18/34 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező a farokméreteddel nincsen baj, a stílusoddal igen, így nem csoda, hogy egy nőnek sem kellesz. De hát a prostiknak is kellenek kuncsaftok :)

Megint jött egy csomó pozitív válasz, amire teszel magasról, mert csak a negatívval tudsz foglalkozni.

2018. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
#18: Kicsit álszent dolog, hogy pont te ecseteled nekem, hogy miért nem a pozitív válaszokkal foglalkozom, miközben a két legmegalázóbb, alpári komment közül az egyik a te személyedhez fűződik. Nem azzal van a bajom, hogy a kis pénisz nem jön be neked, hanem az ahogy lekommunikáltad ellentétben a 3-assal és 16-ossal, akik legalább elfogulatlanul és normális stílusban leírták, hogy mennyire gáz-e a helyzetem.
2018. júl. 27. 19:00
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező saját tapasztalatból mondom,ahhoz hogy odáig eljuss hogy valóban negativ itéletet kapj a vastagságáról nem a méret fog dönteni, hanem a személyiséged esetleg a pénzed. Nekem 15cm a kerülete és soha nem volt kapcsolatom, mert kicsinek tartom.Tehát fejben dől el minden, hiszen senkinek a homlokára nincs kiirva a pontos mérete.

Biztos hogy kapsz majd rossz visszajelzést vagy tanácsot, mert olyan hogy mindenkinek megfelelj, nem létezik!

Nem tudom én se hogy hogy kell, de legyél magabiztos és ne bunkó! Kivéve ha olyan lányt szeretnél aki azt szellemi szinvonalat képviseli vagy igényli.

2018. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!