Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Tapasztalataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tapasztalataitok alapján 10-ből hány pasinak van/lehet 16 centinél kisebb átlagtól vékonyabb pénisze?

Figyelt kérdés

Mert nekem olyan 15-16 cm hosszra ami annyira nem lenne gáz, más kérdés, hogy irtó vékony (11.5 körbemérve), amit egy filigránabb/törékenyebb kezű kiscsaj is gond nélkül át tud markolni. Ez a méret valóban kevés a nők túlnyomó többségének? (sosem volt még barátnőm, de ilyen adottságok miatt már lassan nem is nagyon vágyom rá, hogy elkerüljem a csalódást és megalázást)

Őszinte válaszokat kérek! Mézes mázas hitegető válaszokra - amik nulla pro-kontra érvelést nélkülöznek - nem vagyok kíváncsi, mert semmivel nem leszek előrébb ha aztán a "kollégáitok" fognak engem szembesíteni az ágyban, hogy kevés vagyok nekik. Akkor aztán hiába mutatom meg ezeket a kommenteket.

Előre is köszi mindenkinek.



2018. júl. 27. 14:55
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
32%
A hossza átlagos, amivel nincs is probléma, viszont cingárpö...csű vagy így nevezik a vékonyfarkú egyedeket ez nagyobb baj a nőknél, de trükközhetsz vagy mellétolod egy ujjadat, mintha olyan vastag lenne vagy marad a barkácskészlet és megoldod. Ragasztószalaggal mindent meglehet oldani , hurakpálcika , gipsz ragasztószallag meg kreativítás.
2018. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
30%
A hossza tökéletes, a vastagsága... de hát ha ujjal is ki lehet elégíteni a nőket :D
2018. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 he84 ***** válasza:
71%
Na ja, ha ujjazással is ki lehet elégíteni minket nőket, akkor elvileg nem kéne, hogy gond legyen az, hogy vékonyabb a pénisz. A hossza közel az átlagos határesethez. Ha mondjuk egy szűkebb, kevésbé rugalmas hüvelyű nővel csinálnád majd, neki még plusz pont is lenne. De persze az ember nem főleg méret alapján válogat és fura lenne ismerkedés elején kitérni a méretekre és aszerint folytatni, vagy megszakítani mindent.
2018. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem vékony, ne idegeskedj ezen. Tanuld meg használni!
2018. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
61%
Várjál, mindjárt előveszem a statisztikát, amit az eddig a puncimban megfordult pasik farokméretéről vezetek.....
2018. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 1-2 milivel kisebb körbemérve, és simán elélvez a barátnőm. Szerintem ha a lány tud egyáltalán vaginálisan élvezni, akkor ujjvastagságtól felfelé minden jó, mivel ahogy korábban is írták, azzal is simán ki lehet elégíteni egy lányt, akár még egy nem túl kreatív ki-be húzogatástól is, ami imitálja az aktust.


Nem vagyok lány, de mint nálad jóval rövidebb, és kb hasonló, sőt kicsit kisebb vastagsággal megáldott pasi, állítom, hogy neked az égegyadta világon semmi bajod nem lesz a méreteddel.

2018. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

#5: Természetesen nem statisztikára hanem tapasztalatokra vagyok kíváncsi tőletek. Nem véletlen írtam oda támpontként a kéz méretet. Arra azért csak emlékszel, hogy xy pasival - akinek a péniszét simán át tudtad markolni vagy esetleg nem - mennyire élvezted az együttlétet a vastagságától függően. És gondolom nem kézilabdás kezed van, hanem átlagos 17-19 centis női kezed (csuklóvonaltól középső ujj végéig mérve, mint nekem).


#1: Nem tudom, hogy ironizáltál és ezért pontoztak fel ennyien, de ha mégsem, akkor a többiek szegénységi bizonyítványa is egyben. Idióta! -_-


Mindenesetre sokkal nagyobb önbizalmam nem lett a kommentektől. Továbbra is áll a tervem, hogy elveszítem a szüzességem egy prostinál és ha valamennyire be tud nedvesedni, akkor bepróbálkozom egy normál hétköznapi csajnál. Ha nem, akkor pedig hagyom a fenébe az egészet és marad az xvideos.

2018. júl. 27. 17:18
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Kár lenne prostival elvesztened. Ha a lány szerelmes beléd (és persze képes az élvezetre) Akkor egy 8 centis 1,5 centis pénisztől is el tudna élvezni. Hangzatos dolog, hogy a nőknek a pénz és a farokméret számít - a valóságban meg pont ez a két dolog egy normálisabb lánynál sem lényeges.


Ezt sokan megírták már itt, sok kérdésre.

2018. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
42%
Ja, hogy önbizalom tuning kell.... Akkor: Tökéletes a farkad, már ha rágondolok elélvezek, bár picit nagynak tűnik.
2018. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9: Nem erre vágytam te idióta. Ez csak egy tényszerű kijelentés nem pedig sajnálkozás. Nem kell minden szavamat kiboncolgatni és reagálni rá. Mellesleg normálisabb stílusban is le lehetett volna írni a véleményedet és a mérettel kapcsolatos tényeket, de annyira primitív vagy (a nagyfarkú fajtád egy az egyben ilyen), hogy a más nyomorán való csámcsogásodat is csak egotuningolásra használod. De ne aggódj, x évtized múlva mindketten ugyanarra a helyre fogunk kerülni és utána értelmét veszti a p***méregetés.
2018. júl. 27. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!