Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 30 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen szűz és a szüleivel él, annak kizárólag prostik maradnak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 01:40
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
36%

Nekem az egyetem alatt 5 albim is volt, és lakótársakkal együtt volt amikor 25-30-ból kijöttem. Sokszor nem is ismerősökkel, egyszerűen netem találtam embereket.


Kifogás az mindig van, mert kényelmes gyernőttként a mamahotel :)

2018. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%
Jólvan, akkor cumizzátok le magatokat, aztán köpjetek fel és álljatok alá, mert bár bejött nektek az élet (tételezzük fel a fele igaz annak, amit állítotok), de emberileg nullák vagytok. És ezen semennyi pénz nem fog tudni segíteni. ;)
2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
22%

Fáj az igazság, hogy cink otthon lakni felnőtt férfiként?


Vagy mire fel ez a nagy frusztráltság?


Ezt ne nekem magyarázd, hanem majd a randin a csajnak. Felőlem 60 évesen is az anyádnál lakhatsz, ha jól esik.


Én is azt mondom, hogyha valamilyen oka van, pl fél évre haza kell költözz - de ezerrel dolgozol rajta, hogy lelépj... vagy pár hónapig tőkét gyűjtesz a startup ötletedhez, az simán nem gond.


Itt a kifogáskeresés meg a picsogás az ami baromi szánalmas egy "férfitől".

2018. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
35%
#33 Jól van okostojás megmondtad. Ilyen albérlet és lakásárakkal nem csoda, hogy nem költöznek.
2018. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
40%
Ennek semmi köze a pénzhez. A saját érdekedben jobb ha tudod, hogy az egészséges felnőttéválás része, ha elszakadsz a szülöktől 20 max 25 éves korig. Ezt nem a nők miatt kell csinálni, hanem magad miatt. Millió egy lehetőség van a világban, nem csak itthon... és utoljára leírom, a nőket nem az taszítja, hogy 25-30 évesen otthon lakik egy pasi, hanem ahogy ezt teszi és ahogy ezt előadja. Ha megkeseredett sikertelen vesztesként, akit kihasználnak a csúnya cégek, és jaj túl drága az albi... Na abból kösz nem kérünk. Problémamegoldás, küzdeni akarás nulla, ez csak azt jelzi kifelé.
2018. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
43%

Budapesten szobatárssal kb 30 egy nagyobb szoba még a belső kerüketekben is.

Saját igényes nagy szoba 50-60.


Bp-n rengeteg állás van, nagyon balf..sznak kell lenni hogy ne találj valamit. Főleg diplomával.

Ha nem találsz akkor átképzed magad intenzív képzésen programozónak. Lassan már csöveseket kell befogni junior fejlesztőnek, mert NINCS ember az országban, olyan súlyos a munkaerőhiány. Na de akkor is, 150 nettót keresve még mindig marad 100 ezred havonta... Mire nem elég az? Kaja, BKV, ruha... még félre is laksz. Diplomás kezdő 200-250-ből meg lazán kijössz, még félre is tudsz rakni egy csomó pénzt.


Kifogást mindig lehet gyártani :) Tenni ellene már nehezebb.

2018. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
#36 Jézusom.:DDD Majd biztos 30-at adok egy szobáért hogy idegen idiótákkal együtt lakhassak.:DDD
2018. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
46%

Öreg, azért ezen a "30 egy nagyobb szoba" beszóláson már tényleg elbizonytalanodtam a szellemi képességeidet illetően. Nem Pesten, ha vidéken mutatsz nekem egyetlen egy vállalható, 1 nagy szobás albérletet, állva lesz**lak az ország bármelyik nyílt terén.


Ez a munkaerőhiány pedig még mindig csak egy csont a cégeknek, amin lehet rágódni. Persze a jelenség nagyon is jelen van, de 1-1 vezető pozíciót leszámítva az összes cég tesz rá, ugyanúgy hugyért-fingért akarja dolgoztatni az embereket.


Egyébként a frusztráltságot én is kérdezhetném tőled, aki nagypályásként még mindig egy anonim oldalon bizonygatja, hogy ő mekkora isten, a többiek meg lúzerek. Mindezt minden mondatában kötelezően kihangsúlyozva, természetesen. Szóval nem tudom eldönteni, kettőnk közül melyikünk a frusztráltabb, csak nálam megvan az ok.

2018. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

Azért elég szomorú ha ~30 évesen nem tud valaki kitermelni havi 50-60 ezret egy saját szobára Bp-n.


Ismétlem, nem nekem kell elmondani ismerkedéskor, hogy az édesanyámmal lakok 25-30 éves felnőtt férfiként. Azt hiszem ez magáért beszél.


Válaszoltunk a kérdésre, őszintén de úgy látszik a válasz mélyen érintett pár embert.

2018. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Egyébként olvasd már el amit írtam.


SZOBATÁRSSAL!


Azaz egy szobán osztoztok... de gondolom ismeretlen számodra ez, mert mindig a kényelmes anyuci szoknyája alatt éltetek.


Gondolom nehéz differenciálegyenlet a számítás, hogyha egy szoba 50-60 ezer egyedül, akkor 25-30 ezer ha szobatársad is van.


Persze a szobatársas móka annyira nem ideális, de pl ha felköltözöl Pestre egy jó meló miatt, akkor FB-n simán lehet találni szobatársat. Sok évig így nyomtam egyetem alatt, és semmi gond nem volt.


Szóval:


Albérletárak: Szar kifogás

Vidéki meló: Szar kifogás, bármikor lehet költözni


Bármelyik jobb, mint a csaj szemébe mondani, hogy hát anyukámmal élek 30 évesen :D

2018. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!