Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 30 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen szűz és a szüleivel él, annak kizárólag prostik maradnak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 01:40
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Mentálisan te sem vagy toppon, különben nem itt hőzöngenél.

A kihasználás alól pedig sose fogsz mentesülni azáltal, hogy életed végéig adózol az államnak.

2018. júl. 21. 13:24
 22/45 anonim ***** válasza:
30%

Ez nem érv... te is használod az eü rendszert, az iskolát, az utakat.


Emellett én építgetem a saját vállalkozásomat, szóval nem örökké a főnök szekerét fogom tolni. Jelenleg így is a saját projectemet viszem a cégnél, és szakmai fejlődésből kovácsolok tőkét a saját vállalkozáshoz.


Egyébként ott a kérdésre a válasz, neked kell bevallanod ismerkedéskor, hogy 30 éves lassan középkorú férfiként a szüleidnél laksz szégyenszemre.


Csodálkozol, hogy arról beszélgetünk, hogy csak prostik maradnak nektek?

Én nem csodálkoznék, hanem elkullognék és ezerrel ráállnék a kiemelkedésre. Nem kell egyetem sem, de ki kell találnod magadat. Ha ez nincs, esélyed nem lesz a nőknél... tényleg értelme sincs próbálkozni mert senki nem akar egy óvodás 30 éves szűzt a nyakába.

2018. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
87%

Nőként én inkább azt mondom ne vallja be a szüzességet. Nem a szüzesség gáz, hanem a körítés. 30 évesen egy normális kapcsolatod se volt? Ott valami nem oké fejben az fix.


Az se normális ha valaki otthon lakik ennyi idősen. Ez egy jelzés, hogy képtelen a saját lábán állni. Nem fogok eltartani egy 30 éves férfit.


Persze ha határozottan adja elő a dolgot akkor semmi gond! Pl a saját vállalkozására gyűjt, vagy egyetemi tandíjra amit hamarosan befejez... vagy bármi, csak ne az a ciki érv, hogy drága a lakhatás... Minden barátnőm egyedül is meg tud élni 25-30 évesen, szóval ez elvárható egy pasitól is, már bocs.

2018. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
16%

"Mennyit keresel? Azért egy átlag diplomás, 30 évesen 200-250 de inkább 300 nettót keres minimum."


Értem én, hogy te ilyen kemény gyerek vagy, amit minden mondatodban próbálsz nyomatékosítani alpárisággal, de el is olvasod mások írását, vagy csak fújod a nótád? Leírtam, a bérminimumot keresem, ami kőkemény 120 ezer Ft nettó. Három ember munkáját viszem, azt is ki merem jelenteni, hogy még középtávon is pótolhatatlan vagyok a cégemnek, és meg is fogom mondani nekik rövid időn belül, hogy most lesz egy másfélszeres fizetésemelés, vagy megpróbálhatnak berángatni valami szerencsétlent az utcáról, aztán meglátjuk, hogy végzi el a munkámat. Tudod mit fognak mondani? Hogy sok szerencsét a jövőben, megoldják maguk. Inkább bent maradnak minden nap túlórázni, de nem fognak emelni pár ezer Ft-nál többet.


"Inkább albérletben laknék, mint szégyenszemre otthon. Egy albérlet, saját szoba, akár más felnőtt emberekkel simán kijön 60-ból is. Oda azt viszel fel akit akarsz és legalább elszakadtál a mamától."


Nincs ismerősöm, akivel elmehetnék jelenleg albérletbe, így a komplett 60 ezret (ami inkább 70-80), önerőből kéne finanszíroznom egy 120-130 ezres fizetésből...emellett teszem a lakástakarékot (20 ezer Ft), és spórolnom kéne saját lakásra mindemellett, mert pár év múlva ugye az lesz a gáz, hogy csak albérletem van, illetve jogosítványt kéne letennem, majd autót vennem, s egy barátnőt eltartanom, aki hiába a duma, mindig nagyon messze van pénzügyileg az 50-50% eloszlástól, mindig a férfinak kell több zsetont beleölnie a kapcsolatba, először azért, hogy megszerezze, majd azért, hogy megtartsa a nőt. És nyaralásról, egyebekről még nem beszéltem, mint költség. Mégegyszer, mindezt 120-130 ezer kőkemény forintból. De én vagyok a hülye, hogy nem sikerül, nyilván...


"Itt elvekről van szó, az hogy el kell szakadni a szülőktől. Még ha fáj is, akkor is!"


Hidd el nem fájna, sőt! Apám egy önértékelési zavarokkal küszködő állat, aki a családjára mért terrorral éli ki a kisebbségi komplexusát, amit nagyban meghatározta a gyerekkorom. Életem egyik legszebb napja lenne, ha nem látnám többet.


"Csak a vesztesek engedik meg a főnöknek hogy kihasználják. Aki életrevaló az kér fizetésemelést, harcol érte és pótolhatatlan szakemberré válik. Ha nem tetszik a helyzet, és nem kapom meg az emelést, akkor ráb..szom az asztalt a főnökre és jön a következő állás."


Nagy király vagy, de ezt megint melyik országban gondoltad? Mert hogy nem ebben, az biztos. A rabszolgamunkán kívül alig akad valami (Pestet leszámítva), hosszú hónapokig voltam munkanélküli, pedig mindent megtettem, több száz hirdetésre jelentkeztem, a végén már takarítónak is elmentem volna diplomával, csak legyen valami. Szóval fain, hogy ilyen kemény vagy, de ez nagyon nem így működik, hiába tolja a kormány az arcunkba, hogy 250 nettó az átlagfizetés, meg lassan nincs munkanélküliség. A munkaerőhiány is csak egy csont a vállalkozóknak, akik panaszkodhatnak egymás között, míg ugyanúgy fingért dolgoztatják azokat az embereket is, akik nehezen pótolhatók, mert tudják, nincs hova menniük.


"Nőként én inkább azt mondom ne vallja be a szüzességet. Nem a szüzesség gáz, hanem a körítés"


Ezt hadd ne véleményezzem. Maradjunk annyiban, hogy igen, a nőknek nem a valóság kell, hanem a körítés, hazugságok, és persze pénz...

2018. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
17%
Japánban is sok 30 éves él a szüleivel, mégsem tartják őket élősködőknek, abba belegondoltatok hogy mi meg ebben a k.r.va országban!?
2018. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
82%

Ha te 120-at keresel "nem bölcsész" diplomával, akkor sajnálom, de valamit nagyon elszúrtál. Ez valami vicc? Lidl pénztárosként többet keresnék...


Talán nem büfészakot kellett volna végezni, hanem olyan szakmát amit megfizetnek. Különben meg fel lehet jönni Bp-re, itt - ha tényleg - jó szakember vagy akkor megfizetnek.


Az a baj lerí rólad, hogy nem látsz tovább 5 centinél. Ez az ami taszítja a nőket. Teljesen jogosan.


Aki beragad diplomával egy 120 ezres állásba, az egy lúzer. Nem lehet rá éptíteni. Ezt kár szépítgetni.

2018. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik az ország, el lehet költözni. Én megtaláltam itt a szakmai kihívást is, de bármikor elköltöznék ha kell. Akár egy hátizsákkal. A tudás a lényeg ami a fejedben van, azt Orbán se veheti el. Ha nem léphetsz le bármikor bármelyik külföldi céghez, akkor az a te hibád. 30 éves korotokra nem építettetek ki szakmai tudást.


Addig vagy rabszolga, amíg ilyen kicsinyes szarságokkal zsarolhatnak.

2018. júl. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
29%

"Ha te 120-at keresel "nem bölcsész" diplomával, akkor sajnálom, de valamit nagyon elszúrtál. Ez valami vicc? Lidl pénztárosként többet keresnék..."


Igen, azért keres többet, mert műszakokban dolgozik, és valami minimális plusz pénzt ez jelent, ezért keres +20-30 ezerrel többet. Cserébe hívhatják minden nap más műszakban, nincs hétvégéje, túlóráztatják, stb.


Az összes irodai álláshirdetésben a "Munka Törvénykönyve szerinti" fizetés van megjelölve, amit talán nem kell magyaráznom, hogy a minimális kötelezően fizetendő bért takarja. Nincs ez így jól, főleg hogy jóval komolyabb munkát takar, mint egy pénztárosé, de ebben az országban ez van.


"Talán nem büfészakot kellett volna végezni, hanem olyan szakmát amit megfizetnek. Különben meg fel lehet jönni Bp-re, itt - ha tényleg - jó szakember vagy akkor megfizetnek."


Az ország egyik legelismertebb egyetemén végeztem közgazdászként, bár így utólag a kiváló magyar oktatásnak hála, tényleg nem sokat vesztettem volna, ha helyette dolgozni kezdtem volna. Budapesten meg picivel többek a fizetések, de egyedül ugyanúgy nem tudnék mit tenni, mikor egy sz*ros albérlet 2x-3x annyiba kerül, mint vidéken.


"Aki beragad diplomával egy 120 ezres állásba, az egy lúzer. Nem lehet rá éptíteni. Ezt kár szépítgetni."


Azért ezen a ponton elmondanám, attól hogy ide kommentáltam, nem vagyok se szűz, se lúzer. Sőt, még a 30 éves kortól is jócskán messze állok.


"Ha nem tetszik az ország, el lehet költözni. Én megtaláltam itt a szakmai kihívást is, de bármikor elköltöznék ha kell. Akár egy hátizsákkal. A tudás a lényeg ami a fejedben van, azt Orbán se veheti el. Ha nem léphetsz le bármikor bármelyik külföldi céghez, akkor az a te hibád. 30 éves korotokra nem építettetek ki szakmai tudást."


Azért roppant érdekes, hogy az élet császáraként, feltételezem milliós fizetés mellett ezen a semmitelen oldalon okoskodsz a lúzereknek, olyan vehemenciával, mint valami komplexusos kisgyerek. Minden bizonnyal valami összeszerelő műhelyben húzód a 3 műszakos hugyért-fingért, de itt legalább kiélheted magad. Kicsit még gyakorolni kéne.:)

2018. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Nem, kezdő fejlesztőmérnök vagyok és még csak két éve dolgozok MSc után. Bár már dolgoztam egyetem alatt 4 szakmai projecten, néhol ingyen. Interjú nélkül felvettek az első helyre ahol szakdolgozó voltam. A mi területünkön a kezdőfizetés 240 a fejlesztőknek, aztán emelkedik 300-400-ig. Még a taakarító 160 nettóért van itt. Ahogy a gazdasági, pénzügyi részen sem keresnek rosszul, bár erről konkrét infóim nincsenek. Azt tudom, hogy a pályázatírók durván jól keresnek nálunk.


Ne viccelj, 120-ért az ujjamat nem mozdítottam volna meg! Valamit nagyon rosszul csináltál/ nincs releváns szakmai tapasztalatod / kitartásod.


A diploma semmit sem ér önmagában. Kapcsolatokat kell építeni már egyetemen, akár ingyen dolgozni. Pl én tudatosan 6 éven kereeztül azon dolgoztam nagyon keményen, hogy azt a szakot végezzem és azt az irányt amit szeretnék dolgozni. Olyan munkám is lett, ami miatt sokszor csak szórakozásból maradunk bent estig, mert annyira izgalmas a project és személyes érdekem fűződik hozzá. Pl kapunk royaltit is a szabadalmak után, így ha eladják az egyik cuccot, az nekünk is jó.


Cserébe 6 évig Pesten 70-80 ezerből éltem, és nem anyámékkal. Hanem felnőttként, szarabbnál szarabb albérletekben, de legalább nem otthon. Ez sokat segített, hogy ne egy meghunyászkodó vesztes maradjak.

2018. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Egyébként sohasem késő átképezni magadat, bár én nem hiszem el, hogy egy jó közgazdász ennyit keressen.


Pl én 3x képeztem át magam mindenféle szakmákról, mire megtaláltam ami érdekel. Inkább öngyilkos lennék, minthogy olyan munkám legyen ami ennyire alulfizetett és még utálom is.

2018. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!