Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi 30 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 30 évesen szűz és a szüleivel él, annak kizárólag prostik maradnak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 01:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

kérdezd meg minden szembejövő nőtől h "ugye nem akarsz megismerni?"

de komolyan mindegyiktől, gyűjtsd eleve a nemeket, igy nem lesznek bántóak, viszont ha igent is kapsz lesz minek örülni.

2018. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
78%

Még csak az kéne... 30 éves szüleinél lakó súlyos önértékelési és egyéb mentális problémákkal küzdő ember az utcán "zaklassa" a nőket.


Talán még a rendőrt is ráhívják... vagy egy életre megnyomorítják a durva fancsali pofákkal.


Menjen inkább prostihoz, ott azt kapja amit fizet.

2018. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
17%
Igen azokaradtak. Majd anyuci kifizeti neked :D
2018. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi idosen mar reg prostiztam volna a helyedben, ha mast nem. Sokan mondjuk valogatnak. Azt hiszi a tobbseg, hogy a prostizas ugy mukodik, hogy fizetsz es azt csinalsz, amit akarsz es egybol megdughatod. Ez azert nem teljesen mukodik igy. A prosti is valogat a kincsaftok kozt (vagyis nem mind, de a nagy reszuk jah). Sokan akarnak kefelni vele, es sokan fizetnenek erte, hogy megdugjak, szval o dont kit enged be es kit nem, de tuti van az a panz... Csak egy jobb prosti egyebkent nem 20 ezer, hanem minimum 50, de inkabb 100. Viszont megeri, mert ha maskepp nem megy igy sikerul, es ez egy attores az eletedben, hogy aztan ebbol onbizalmat merithess es onnantol mas csajokhoz is maskepp fogsz hozzaallni ha mar egyszer voltal novel. Persze vedekezz megfeleloen.
2018. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Hol írtam olyat, hogy csak otthon tengek és lengek munkanélküliként? Még a fizetésem egy részét is folyamatosan félreteszem, nem iszom meg nem játszom el az egészet.
2018. júl. 21. 12:20
 16/45 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért otthon laksz?


Ez a szüleidre nézve is állati szégyen.


Én 22 évesen kényszerültem haza fél évre, passzív egyetemi félév miatt...de gőzerővel dolgoztam, hogy visszakerüljek. Így is baromira szégyelltem az egészet.


Szóval igen, lehet olcsóbb a mamahotel, de baromi gáz! Főleg az, hogy nem igyekszel minden erőddel elhúzni. Ha igyekeztél volna már lenne rendes állásod 30 évesen, és nem otthon laknál.

30 vagyok én is, 5 évvel később kezdtem az egyetemet, mert addig mindenféle szirszar melót csináltam... mégis sikerült jó állást szerezni, és már 18 éves korom óta nem otthon lakok. Ez a normális.

2018. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%

Nem akartam beleszólni, de eléggé el lehet tévedve, aki szerint ekkora szégyen, hogy 30 évesen otthon lakik (eleve ettől még moshat, főzhet, takaríthat magára, nem tudhatjuk). Nézegettétek manapság a lakás árakat? Vagy az albérlet árakat? Mi a jó istenből legyen egy fiatalnak erre pénze? Diplomás vagyok (nem, nem bölcsész...), keményen dolgozom, jól végzem a munkámat, a magyar vállalkozó mégis kitörli a szemem a bérminimummal meg sz*ros 8 ezer ft cafeteriával, a számláikon meg gyűlnek a milliók. Persze mégis ők panaszkodnak non-stop, hogy nincs pénz meg nem tudnak többet fizetni.


Kérdem én, miből fizessem ki a lerobbant, 30 éves másfél szobás panelt 13-15 millióért? Vegyek fel 10 millió hitelt, hogy egész életemben dolgozhassam tovább, mint egy robot, nehogy elmaradjak a ki tudja mekkorára duzzadó törlesztőkkel? És akkor hozzátenném, hogy én se élek kicsapongó életet, spórolok a pénzemmel, a fizetésemhez képest nagyon sokat félreteszek minden hónapban, mégis 35-40 éves koromban tudnék normális feltételek mellett saját lakásba elmenni (és akkor még mindig csak egy lerobbant másfél szobás panelről beszélünk...), mert egyszerűen ebben az országban megölik az embert.


Úgyhogy kissé átgondolatlannak érzem ezt a nagy hőzöngést. Persze aki meg tudta oldani a korábbi években, gratulálok neki, de jelenleg lesújtó a helyzet.

2018. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%

Mennyit keresel? Azért egy átlag diplomás, 30 évesen 200-250 de inkább 300 nettót keres minimum. Ebből nehogy már ne jöjjön ki egy albérlet.


Inkább albérletben laknék, mint szégyenszemre otthon. Egy albérlet, saját szoba, akár más felnőtt emberekkel simán kijön 60-ból is. Oda azt viszel fel akit akarsz és legalább elszakadtál a mamától.


Annak idején én így nyomtam, albérlet, emellett két Fundamentát is nyomtam és még félre is tudtam rakni.


Itt elvekről van szó, az hogy el kell szakadni a szülőktől. Még ha fáj is, akkor is!


Persze be lehet adni a csajoknak, de szerintem ultragáz... főleg az, hogyha el sem akar költözni valaki. Én szülőként sem fogom ezt eltűrni. 18 éves korától húzzon koliba/albérletbe. Inkább adok pénzt, de tanuljon meg egyedül élni. Pont.

2018. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként már mentalitásban is óriási különbség van azok között akik otthon laknak. Sok ilyen huszonévest ismerek... akik nem bírnak elszakadni. Képtelenek bevállalni a szarabb életkörülményeket, és persze kényelmes ahogy a mama főz, mos, takarít rájuk. Az ilyen emberek 30 éves korukra sem edződnek meg, puhány szarok maradnak. Ahogy ismerem az ilyet, a munkában sem tudnak küzdeni, begyöpösödnek valami szar állásba, és elkényelmesednek.


Míg mi rá voltunk kényszerülve az önállóságra. Főzés, takarítás, lakberendezés, önálló élet. Ahogy a karrierben is sokkal önállóbbak és tökösebbek lettünk. Csak a vesztesek engedik meg a főnöknek hogy kihasználják. Aki életrevaló az kér fizetésemelést, harcol érte és pótolhatatlan szakemberré válik. Ha nem tetszik a helyzet, és nem kapom meg az emelést, akkor ráb..szom az asztalt a főnökre és jön a következő állás. Már is kitermeltem a lakás árát. Ennyi.

2018. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%

14


Pont ez a baj hogy kb semmit nem írtál magadról, nekünk kell találgatni. Írhattál volna magadról pár bekezdést

2018. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!