Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám újra átélni azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra átélni azt a feelinget mint ami a szűzeségem elvesztése előtt volt?

Figyelt kérdés

Rengeteget szexeltem már és nincs már bennem olyan nagy vágy és élvezet mint a szűzeségem előtt volt.

Az első szex olyan jó volt annyira izgultam és az érzés az a látvány amikor letolta a nő a nadrágját és láttam a popsiját minden nem is hittem el hogy ez velem is megtörténhet ezt a érzést szeretném újra átélni újra el akarom veszteni a szűzeségem.

Talán ha elfelejteném minden szexuális kapcsolatom és minimum 5-6 évig nem szexelnék akkor talán újra olyan érzésem lenne mintha újra szűz lennék?



2018. máj. 15. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jég tél mint a villanykörte,új impulzusok, komoly érzelmek,minőségi szex ami megoldást jelenthet.
2018. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
...kiégtél...
2018. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

:Dddddddd nap fénypontja számomra.

1 percig gondolkoztam,

Jég...

Tél...

Villanykörte...


Jégcsapot és villanykörtét dugsz a seggedbe... télen a faház mögött, akkor tényleg újra átéled a szüzesség előtti időket :d

2018. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem elég az 5-6 év. Az emberi szervezetet felépítő sejtek 7 évente cserélődnek, így 7 év múlva leszel újra szűz.
2018. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi, szenvedélyes szerelemben szerintem van rá esély, hogy újra ezt érezd.
2018. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha eltelik pár év akkor hasonlót fogsz érezni. Mivel ha kijössz a rutinszerű randizásból, újra izgulni fogsz.
2018. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyetertek az elottem szolokkal
2018. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de meggyőződésem, hogy olyan intenzív, egekbe repítő érzés már nem lesz soha. Az első alkalom épp attól mérföldkő, hogy átélsz egy olyan dolgot, amit nem ismertél. Amire vágytál, amiről fantáziáltál, de fogalmad sem volt, milyen lesz valóban megélni.


Az viszont simán lehet, hogy ha megismersz egy olyan lányt, aki megőrjít, akire csak ha rágondolsz is, ha csak az illatát visszaidézed magadban, már attól feláll a farkad, szóval ha egy ilyen lánnyal hoz össze az élet, akkor sokkal intenzívebben éled meg majd az aktusok előtti perceket. Főleg ha van benne egy kis "dög", esetleg tud is erről a vágyadról, és direkt húzza az agyadat, úgy vetkőzik, úgy néz rád, hogy már attól kb kész leszel.

De ez már azért más lesz, mert már nem ismeretlen számodra az út, tudod hogy mi fog történni, csak épp a fűszerezés és az elkészítési, tálalási mód változik. ;)


Előző pasimmal gyakran annyira kívántuk egymást, hogy remegtünk, konkrétan emlékszem egy szitura, amikor annyira remegett, hogy képtelen volt kigombolni a nadrágomat, végül leráncigálta rólam úgy ahogy volt és a szoba küszöbén a padlón estünk egymásnak...

2018. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bele kellenne vernem a betonba a fejem hátha amnéziás lennék elfeleteném eddigi életemet ezen gondolkodom vagy pedig valami mást kitalálni bolond gyógyszert bevenni vagy valami hogy elfelejtsem eddigi életem.
2018. máj. 16. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

bizonyos szempontból még szűz vagy

egy homo férfi számára, tudniillik

2018. máj. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!