Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése, bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése, bővebben lent?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 5 hónapja vagyunk együtt, előtte nem volt senkim, és úgy döntöttem elvesztem vele a szüzességem. viszont így hogy eddig vártam vele (18 vagyok a barátnőim közül senki se szűz már és én is évek óta el akarom veszteni) az jutott eszembe ha már úgyis elvesztem akkor miért ne lehetne hogy a popsi szüzességem is elveszítsem? mert hogy őszinte legyek az is izgat, hangsúlyozom egyiket se próbáltam még.

a problémám csak az hogy szerintetek mennyire lenne jó ötlet erre megkérnem a pasimat? úgy értem a popsisra. nem nézne rám furán? nem akarom hogy lenézzen emiatt, az anál olyan tabu téma... szerintetek?


2018. ápr. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"18 vagyok a barátnőim közül senki se szűz már és én is évek óta el akarom veszteni"


Kit érdekel, hogy a barátnőid szüzek-e? Nem fontos! Ne az motiváljon, hanem hogy te mit érzel/akarsz!


Szerintem pont elég újdonság, és "sokk" lesz a hüvelyi szüzességed elvesztése is (mint testileg, mind lelkileg). Nem kell rögtön belecsapni a lecsóba!

2018. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Mindenképpen várd meg a megfelelő személyt ne az motiváljon, hogy már régóta el akarod veszíteni mert nagyon meg fogod bánni ha nem tiszta érzések vezérelnek.
2018. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal semmiképp ne. Mindkettő nagyon fájdalmas lehet elsőre, ha nem vagy elég tapasztalt, vagy nem megfelelő partnerrel csinálod. Egy életre elveheti a kedved, és oda az élvezet. Ne érdekeljen más mit csinál! A baráti társaságod 1-2 éven belül is változhat, de a szexualitásod egész életedben ott lesz, és az első élmények ebben nagyon meghatározóak. Sajnos nem csak a mesében létezik, hogy valaki megbánja.
2018. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha tutira azt érzed vele szeretned először csinalni és tudod,hogy ő fog rád közben vigyázni,figyelni akkor tedd meg. De nekem pl. baromira fájt az első. Pedig mindent megtettünk érte,hogy jó legyen. Sőt még a második sem volt maximálisan jól élvezhető. De az első második alkalomhoz még a popsi szex is az már nagyon sok lett volna. Sztem ha már tudod élvezni igazan jól vele punciba akkor utána jöhet a popsi lassan.
2018. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Egyszerre inkább csak egyet!
2018. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!