Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan készüljek fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 éves vagyok. A barátommal (ő 26 éves) két éve vagyunk együtt és úgy érzem, most készen állok, hogy lefeküdjek vele. Úgy érzem, hogy megtaláltam az alkalmas személyt arra, hogy elveszítsem a szüzességemet.

Neki előttem több lánnyal is volt szexuális kapcsolata, jóval tapasztaltabb nálam.


Kérlek adjatok tanácsot, hogy hogyan tehetnék a kedvére az ágyban!

Szeretném meglepni, szóval ezért is nem tőle kérdezem. Ajánlanátok esetleg praktikákat, hogy miket szeretnek általánosságban a férfiak? Egyedi ötleteket is meghallgatok.

Privátban is írhattok.



2018. márc. 31. 21:32
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
27%

Ujjazz minél többet. Ha2-3befér, befér a fax is.


Sikosító, lidocain-os krém legyen kéznél, hàtha fingóba is becsúszik.

2018. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne akard meglepni.. Neki elég meglepetés leszel te! 2 év után meg főleg. Az ilyen dolgok ráérnek később, és ezt ő is tudja.
2018. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

baaaaaassszus! 21 évesen 2 évet lehúzva?

Hát ez kemény!

Ő meg biztos nem kúrt félre 2 éven át :D

2018. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

a 3asnak tökéletesen igaza van, egészséges 24 éves férfi biza nem vár 2 évet. és egészséges 19 éves sem. bocsi


elég meglepő lesz számára hogy végre nem kell kisiskolások módjára csak nézegetnie, hanem érezhet is.

2018. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az első egy kalap szar főleg neki.

Fájdalom, félénkség, botsáska, vér stb...


Nem kell ettől sokat várni. Majd a következő alkalmak egyre jobbak lesznek.


Egyébként 2 év alatt meddig jutottatok? Gondolom petting és egyéb erotika volt már.

2018. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5

Persze, volt szinte minden szexen kívül. De szerettem volna biztosra menni; tényleg szeret-e annyira, hogy akár éveket is várjon rám. Szóval elég gonosz húzás tőlem, de próbára tettem őt, ahogyan az exeimet is.

2018. ápr. 1. 00:53
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Na de két évig?


Szerintem egy egészséges, normális felnőtt párkapcsolat része a szexualitás. Fél-1 év még oké... de ennek őszintén semmi értelme. Én a természetes viselkedés hívé vagyok, ez a tesztelés, manipulálás, játszmázás a leghitványabb dolog a világon.

Persze te tudod, csak aztán nehogy otthagyjon egy kettyintés után.

2018. ápr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Na és azon se csodálkoznék, ha melletted szeretőt tartott, vagy lakásos hivatásos lányokhoz járt. Egy tapasztalt felnőtt férfiembernek vannak igényei és ezt nem lehet két évig tűrtőztetni.


Csak próbállak felkészíteni a lehetséges kimenetekre.

2018. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos a véleményedhez jogod van, de többet segítenél, ha esetleg a kérdésemre válaszolnál. Ahogy a többi válaszolót is megkérném, hogy ha nem tudtok tanáccsal szolgálni akkor inkább ne is válaszoljatok.

Az pedig legyen az csupán én bajom, ha megcsalt ezidő alatt. Talán igazatok lesz, talán nem.

2018. ápr. 1. 01:42
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre az a válasz, hogy nem tudsz készülni sehogyan sem.


A szüzességelvétel rólad szól, hogy a szűzhártyádat gyengéden átszakítsa. Ez nagyrészt nem jó élmény a fiúknak, hanem egy kihívást jelentő feladat. Olyan mint betörni egy vadlovat.


A baráti körömben kb 8-10 szüzességelvétel volt 16-19 éves korban.

Az esetek elnyomó részében eléggé fájt a lánynak, így óvatosak voltak. Hamar véget is ért az aktus. Valakinél könnyebben ment, de ott sem érzett sokat a lány.

Maga a szüzességelvétel tini hangulata miatt volt emlékezetes mindenkinél, ezért nincs is értelme kielégítő aktust várni.

Arra napokat, heteket kellett még várni...és a jó szex, összecsiszolódás még hónapok kérdése volt.


Nem kell ezt túlkészülni... elveszted, túlesel rajta, aztán jöhet az élvezetes része.

2018. ápr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!