Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szüzességetek elvesztése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szüzességetek elvesztése (lánnyal) hogy jött össze és hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Mennyire volt más, mint ahogy elterveztétek előtte?

Hányszor élveztetek el?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Hányadikak voltatok a partnernek kb.?



2018. ápr. 1. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez egy hosszú történet :) de van idő.

Hát az úgy történt amúgy 4 nappal ezelőtt veszetel de már közel 2 hónapja együt voltunk első látásra szerlem volt amikor mindig közeljött hozzám akkor majdnem ki szakadt a nadrág ezt már ő is látta rajtam, hogy nem sokáig bírom és ennyi volt talán. 2x elélvezés/18&18/#1

2018. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Én még szűz vagyok... :(
2018. ápr. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Mindketten főiskolára jártunk, egy sétahajón találkoztunk össze. A lány a barátnőjének mesélte, hogy látott, az pedig szólt nekem, mert véletlenül jól ismert. Pár hónapig jártunk, egymásba szerettünk, lefeküdtünk. Nekem az első pár percig tartott, azután kisvártatva folytattuk, és akkor már sokkal tovább bírtam. Talán egy év után összeházasodtunk, lett két fiunk. Innentől már nem érdekes, ugye?

Eléggé konvencionális?

2018. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
A lényeg hogy ne alázd még magad! Véletlen se válaszd a könyebb útat (prosti) mert egy életre megbélyegzed saját magad hogy képtelen voltál találni egy lányt akinek a saját értékeiddel megfogtál.
2018. ápr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

Egy ismerosommel vesztettem el. O nem volt szuz en igen. 0 17 volt en 18.


Egy szobaban aludtunk a haverokkal, nehany fiu+lany. (6-7-ember). Oda jott mellem, kicsitt csnedbe dumaltunk, majd elojatek, kinyaltam, o lepipantott, 69-eztunk, bar az elsore nem volt tul jo, mert a stresztol, meg az ovszertol voly pici merevedesi zavar, ugyhogy aztan hagytuk az ovszert.

Misszionarius poz, 10-15-perc s durr a mellere, o egy adagot megkostolt a tobbit szetkente. Nagyjabol ennyi.

2018. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
17 voltam a lány 18. Egy házibilin történt . Be voltam rúgva kissé és ő is. Az osztálytársam szüleinek franciaágyában. Az nap ismertem meg. Őneki volt tapasztalata bőven. Háromszor dugtunk aznap éjjel. Ki is nyaltam. Tele volt szőrszállal a pofám erre emlékszem határozottan. Sose felejtem el
2018. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Fekve, tréfásan.

Nagyon.

1.

Kapcsolat.

21 "mi mind a 6-an" és 19 "a partner".

3.

2018. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Múlt csütörtökön történt meg. Nekem az első volt, a barátnőm már nem volt szűz. Elég jól sikerült, bár az elején bénáztam egy kicsit. 2 menetet csináltunk. Az elsőnél hamar elélveztem, a második már jobb volt.

17/F, 17L

2018. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Takarítónőt megraktam öcsém ovijában.
2018. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Egy bitang jó buli eredménye volt.

Nem élveztem el.

Természetesen csak alkalmi.

Én 15, a nő 23.

Negyedik voltam neki.

2018. ápr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!