Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzesség elvesztése. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzesség elvesztése. Van tanácsotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves nő vagyok, és lassan itt az ideje, hogy lefeküdjek a párommal. Kívánom őt már nagyon, viszont még szűz vagyok.


Tanácsokat szeretnék kérni, hogy nekem, mint nőnek mit hogy érdemes csinálnom, hogy kevésbé fájjon, és a párom is élvezze?


Köszönöm, ha normális hangnemben, építő tanácsot írsz.



2018. márc. 25. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A párod is szűz?
2018. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, ő is az.
2018. márc. 25. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

És Ő hány éves? Én is akarok egy ilyen nőt, aki nem hajt el a szüzességem miatt :/ Nagyon szerencsés a párod...


(Bocsi az offért)

2018. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Napi kamu
2018. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem szeretek privátokra válaszolni, így első válaszoló, neked üzenem: távkapcsolatban vagyunk, nem igazán volt még lehetőségünk pettingre, de nemsokára egy teljes hetet együtt tölthetünk. Már beszéltünk arról, hogy fizikailag is minél közelebb fogunk kerülni egymáshoz.


Ő 19 éves. Ha nálam 1-2 évvel idősebb lenne, akkor sem zavarna, hogy szűz.


Arra, hogy "kamu", csak annyit tudok válaszolni, hogy a baráti körömben nem csak én vagyok szűz nő. Nem vesztjük el automatikusan 16 évesen.

2018. márc. 25. 13:49
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy másik privátírónak is köszönöm a tanácsait! :)
2018. márc. 25. 13:50
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

3 FYI videó, aminek van magyar felirata is:

[Szüzesség] Felépítés - Nem veszted el ... (You Cant POP Your Cherry! HYMEN 101) CC https://www.youtube.com/watch?v=UHNhsI-p_40

[Szüzesség] Közhiedelmek - erőszakos szavak e témakörben. (LETS LOSE Virginity) CC https://www.youtube.com/watch?v=wgpb30uRK0g

[Szüzesség] Első szex - mikor állsz készen? - (Losing Your VIRGINITY !) CC https://www.youtube.com/watch?v=F6mBG_231FQ


(Amúgy ha fogamzásgátlót szedsz, annak lehet hüvely szárazság a mellékhatása, ha nem nedvesedsz eléggé, használj síkosítót - tök jó vele a szex).

2018. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy újabb privátírónak: nem vagyok kíváncsi arra, hogy szerinted várni kell házasságig. Te ezt a nézetet vallod, én elfogadom. De ne próbálj téríteni, én sem teszem ezt veled. További szép napot
2018. márc. 25. 14:00
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm a videókat és a tanácsot! :)
2018. márc. 25. 14:01
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem felesleges a gyógyszer, mivel úgysem 100%-os (közel sem) vele a védelem... És van egy csomó negatív mellékhatása.

A gumi 100%-os védelmet nyújt, hiszen ha elszakadt, akkor azt látod és rohanhatsz esemény utániért.


És ezt férfiként írom.


Az igaz, hogy rosszabb vele sokkal a pasi élménye, de amíg nem próbálja ki a párod gumi nélkül, addig kicsit sem fogja zavarni.


Elsőre a pasi korán elmehet, vagy az is lehet hogy nem áll fel.

Nekem sem állt fel. Megértőnek kell lenni és nem a szuper orgazmusokra számítani első alkalomkor.


De amúgy ha lehet, akkor kezdje nyalással és simogatással...

2018. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!