Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van tanácsotok arra hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

¤¤AniMe¤¤ kérdése:

Van tanácsotok arra hogy birjam tovább a misszionárius pózba?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szereti a misszionárius pózt, viszont nagyon gyorsan elmegyek ott akár 4-5 lökés után, van h elélvezek de annál a poznál ígyse sokkal több ideig birom pl ha rajtam lovagol akkor még az 1. menetet is sokáig birom, valami tanácsot tudtok adni h lehet ott tovább birni akár helyezkedes vagy bármi ilyesmi?

2018. febr. 18. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eszköz nélkül akarod akkor olyankor állj meg esetleg és nyald, bár ez elég lohasztó lehet a párodnak olyankor. Esetleg póz váltással tudod kiküszöbölni. Vagy pedig gyakorlod az önkontrollt.


Ha eszközzel benne vagy akkor vannak szexshopban, de akár egy egyszerű lidokain kenőcs segíthet DE ne minden egyes együttlétnél használd. Vagy pedig olyan óvszer amiben van benzokain, de ez nem olyan biztos, hogy be fog neked válni.

2018. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszközzel még nem igazán akarok, maximum a végső esetbe ha semmi se válik be, viszont az önkontroll gyakorlom, csak abba a pózba nagyon durván másabb mint pl mikor ő van rajtam, az a baj ha megis állok pl 10 másodpercre vagy akármi akkor az után ugyan az lesz.
2018. febr. 18. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs egyszerű és biztos módszer. A legjobb megoldás, ha a barátnődet annyira felizgatod kézzel-szájjal, hogy ne kelljen neki sok, vagy akár már el is élvezzen, akkor nem lesz csalódás neki. Azután pedig egy gyors zuhany, és segítsen neked újrakezdeni. Az már tovább fog tartani.

Mindennek ára van: ha nagyon jó nő, akkor hamar elélvezel.

2018. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
második menet nem megy?
2018. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megy második menet, miután elmentem várni se kell és foltatni tudom sőt akár még 3. menet is csak elég cink hogy nagyon kevés ideig birom az 1. másodikat se sokkal tovább 3. at meg nem tudom hogy abba a pózba meddig megy más póznál már nem nagyon tudok elmenni akkor, csak attól félek hogy annál a poznál ugyanúgy gyorsan mennék el
2018. febr. 19. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!