Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fog fájni a szüzesége...

Mennyire fog fájni a szüzeségem elvesztése? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés
hát ugye én a barátomal 1 éve vagyok együtt ő többszőr is ráakart engemet venni hogy menjek bele adologba de nem nagyon gondolom , tartom ezt jonak értelmes válaszokat és a válaszokat előreis köszönöm :))
2014. márc. 1. 06:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy biztos a dologban, inkább ne tedd.Ha a barátod emiatt elhagyna, akkor jobb is, mert akkor nem vesz semmibe.
2014. márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon!
2014. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
89%
Mi én vagyok ennyire lematadva a sexről?? Az osztálytársaim is mindig hajtogatjak hogy ilyen poz, olyan poz, meg múltkor a baratnom beszelgetett a masikkal és olyanrol irogattak hogy megujjaztak, meg hasonlók. Hozzateszem 15 evesek.. Most akkor nekem is kéne kezdenem már magammal valamit, vagy mivan?:DDDD amúgy 14/l
2014. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Annyira fog kb, mint amikor elvágod a kezed.

De csak azért ne tedd meg, mert ő akarja, akkor tedd meg, ha Te is akarod. Addig is egy jó kézimunkával vagy nyelvmunkával oldhatod a "feszültségét"

2014. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy mitcsinálj de magam is hülye vagyok ahogy látom te is de lehet , hogy még ráérünk nem gondolod ??
2014. márc. 1. 07:44
 6/20 anonim válasza:
94%
Nemtudom, de tuti megbannam, ha 14evesen lefekudnek valakivel.:D
2014. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát akkor én is még várakozok meg nem is tudom !
2014. márc. 1. 08:11
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
még nem vagy rá kész lelkileg (ami természetes 14 évesen) ha kész lennél rá akkor nem félnél ettöl és nem gondolkoznál rajta. Hidd el késöbb megbánnád és a felnötkori szexuális életedet is maradandóan befolyásolhatja negatív irányban, sajnos sok ilyen esettel találkozunk.
2014. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha félsz, akkor jobban fog fájni, hiszen ettől nem nedvesedik a puncid. Jobb ha vártok még vele! Ha tényleg szeretitek egymást, akkor kibírjátok
2014. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14 évesen síkit mint egy mondjuk 16-18 éves. Akkor gondolom csak jobban fáj. Jobb, ha vársz vele. Ráadásul nagyon fiatal vagy.
2014. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!