Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi volt a legkinosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legkinosabb szexualis helyzete?

Figyelt kérdés

Hol?

Hogy magyarazta ki?

Kor és nem?



2018. júl. 19. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nyaralóban, haverok ránk nyitottak és úgy kellett barátomnak kitessékelni őket, mert mondták h viselkedjünk úgy mintha nem lennének ott XD


én 21 a barátom 20

2018. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor párom anyukája ránk nyitott (amúgy jóban vagyok vele), nagyon ciki volt, máskor mindig kopog (na meg azóta is mindig :D), elnézést kért. én lefagytam, barátom meg röhögött kínjában. :D

22/N

2018. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít annak? Csak amibe a genitáliák is benne vannak, vagy már a csókolózás része is. Mert nekem a legkínosabb az volt, mikor először engem csókolt meg, majd én csókoltam vissza egy lánynak úgy, hogy borzasztó volt, annak ellenére hogy visszavonhatatlanul beleestem az illetőbe. Nem is lett folytatás semmi. Számomra ez volt a legkínosabb, hogy ilyet érzek valaki iránt és valahogy nem működik a dolog és ott fekszünk egy ágyban. Bár a legnagyobb probléma a lány részéről érezhető 0 érzelem volt. Szerintem ennél kínosabb és borzasztóbb nincs.

De ha ez túl enyhe számodra szexuálisan, akkor az amikor akaratlanul Befedtem a barátnőmet. Nem kellett annyira kimagyarázni, elve elég furcsa volt az az napi szituáció, szóval az ok miatt nem kellett magyarázkodni. Nagyon nem örült neki, mert ódzkodott a gempától, de nem is akadt ki, mert tudta, hogy nem volt egészséges amit műveltünk. Ettől függetlenül én nagyon szégyelltem magamat és nem győztem eleget bocsánatot kérni. De ráadásul az volt, hogy a körülmények miatt annyi jött mint még soha az életemben, szóval tényleg eláztattam szerencsétlent.

31

2018. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem állt fel az első egyéjszakás csajnál, akit interneten ismertem meg, mert annyira ideges voltam az találka előtt. Akkor ott eldöntöttem, hogy ez a műfaj nem nekem való, mostantól a netes ismerkedést max. annyira fogom használni, amíg elhívok egy csajt egy randira.

32F

2018. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem voltak itthon a szüleim, és nyitott ajtónál szexeltünk, de aztán hirtelen hazajöttek, és hát mi meg egymáson takaróval, éppen a ruhákat nem vette észre az ágyban. Akkor kiment, becsuktuk az ajtót, és befejeztük.

Ennél kínosabb nem volt még.

2018. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Exem bekakilt miután véveztünk. Vibrátoros prosztata masszázs szex közben... A leggázabb, hogy nekem kellett lepedőt mosnom utána,mert az a nő dolga. XD repült
2018. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első szex a barátnőmmel. Nem állt fel a péniszem annyira, hogy be tudjam tenni. Gumi is vastag volt, nagyon féltem, nem voltam megelégedve magammal.


A barátnőm aznap éjjel megvigasztalt, hozzámbújt, elmondta, hogy szeret, és másnap már bement (noha nagyon nehezen). Azóta viszont szinte szippantja a puncija a farkam.

2018. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

A párom mamája átjött látogatóba. (Szomszédunk) Éppen szexeltünk ugyebár, és benyitott, pedig mindig kopogni szokott. A ciki az az, hogy hallottuk, hogy jön, így abbahagytuk és bebújtunk a takaró alá. Ő meg bejött a szobába (nem vette észre, hogy mi van..) és odaadta a páromnak a telefonját, hogy nézze meg, ki hívta. Akkor esett le neki, amikor a párom kinyújtotta a kezét, és ugye meztelen volt a felsőteste..és akkor mondta, hogy bocsi, majd visszajön. Később átjött, és mondta, hogy legközelebb rakjunk ki egy cetlit, hogy ne zavarj :D Nagyon kínos volt.

25N

2018. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy lány szex közben egyszer csak beleorrvérzett a szemembe.


Elég kínos volt.


Főleg neki ;)

2018. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!