Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő lesz mire a szülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lesz mire a szülés után újra olyan lesz a szexuális életünk mint előtte?

Figyelt kérdés
Ha letelik a 6 hét, utána mennyi idő telt el nálatok, hogy újra a “régi” lett minden? Az utolsó trimeszterben vagyok és egyáltalán nem kényelmes egyik pózban sem, de a férjem meg kíván.... ki szoktam orálisan elégíteni, de neki is és nekem is hiányzik az együttlét, meg nehéz olyan pozt találni a az€páshoz ami kényelmes lenne, egyszóval sehogy sem jó. Persze orálisan ő is kényeztet mert hanyatt fekve még el tudok valahogy lazulni, de az sem teljesen kényelmes. Abban a 6 hétben mennyire tudok majd mozogni? Mennyire lesz fájdalmas mondjuk egy guggolás? Azért kérdem mert ha nekem nem lehet, legalább őt kielegiteném, de nem tudom h mennyire lesz rossz mozogni. Természetes szülés lesz egyébként. Valaki tudna többet mondani? Köszi 28N

2018. júl. 18. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, másfél éven túl vagyunk de még nem tért vissza a rendes kerékvágásba.

Minőség maradt a régi - a gyakoriság, hát az kb havi egyre korlátozódik a fáradtság miatt.

2018. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 hónap múlva simán

Nálunk előtte 0 szex volt, most meg heti 2, teljesen feldobta a szexuális életet.

44f 40n 5 hónapos a gyerkőc

2018. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

OFF:

rossz nyelvek szerint majd akkor ha a gyerek elköltözik...

2018. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ezek eléggé szélsőséges tapasztalatok..... és a mozgás mennyire volt nehézkes szülés után?
2018. júl. 18. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én már szülés utáni napon, a kórházi ágyban fekve is legszívesebben rá másztam volna a férjemre ! Túlzás nélkül mondom !

Természetesen a 6 hetet teljesen kivártuk, és lassan, fokozatosan terünk vissza a szexhez, de nekünk nem lett rossz, már így a második gyermekünk érkezése után sem, a szexuális életünk. Az egy tévhit, hogy a gyermekek mellett lehetetlen normális szexuális-magánéletet élni két-egymást őszintén szerető ember számára.

2018. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk az utolsó három hetet leszámítva végig ment a szex ugyan úgy... Szülés után két hónappal pedig már ugyanolyan volt, mint előtte, minőségre és gyakorisága is, bár néha fáradtak voltunk hozzá a gyerek miatt😀
2018. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Nálunk kb. 6-8 hónap volt.

Szerintem ez egyénfüggő...

40 F

2018. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ebben a 6-8 hónapban egyáltalán nem csináltatok? Vagy igen, de ritkábban? Vagy csináltatok volna, de érzésre nem volt jo a feleségednek?
2018. júl. 24. 20:36
 9/9 Chac Xib Chaac ***** válasza:
Minimális volt, nem volt hozzá kedve. Gondollm a hormonok megváltoztak. Azóta visszaallt minden a régi rendbe.
2018. júl. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!