Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szülés után mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülés után mennyi idő múlva fog visszaálnni a szexuális életünk?

Figyelt kérdés
A második trimeazterben vagyok es kevésbé kívánom a férjem. A korábbi heti 2-3 alkalom lecsökkent heti 1-re vagy 2 heti 1-re. Ez öt eléggé megviseli, mert érti h terhes vagyok meg minden de továbbra is kíván mint nőt. Tudom, nem vagyok jó felség, de le@&pni sincs kedvem, heti 1-2x h meg nyugodjon, mert a szexhez sincs. Felek, h egyre rosszabb lesz, es kiváncsi vagyok mennyi időnek kell-e eltelnie a szülés után, h vissza álljon minden a korábbi szintre. Kinél hogyan volt ez az időszak?

2018. ápr. 2. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sincs kedvem dolgozni, mégis kell. Ha tényleg szereted, akkor néha-néha akkor is menj bele, ha nincs kedved hozzá, ne csak magadra gondolj.
2018. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a terhesség alatt nem is voltunk együtt. Épp azért amit te írtál. Aztán a szülés is megviselt lelkileg is ,fájt maga az együttlét is, fáradtak is voltunk. Szóval egyáltalán nem volt de nem is erőltettük. Majd mikor fél éves lett akkor próbálkoztunk jobban és kb egy évesen meg teljesen jó lett minden. Már elmúlt 2 éves és sokkal jobb a szex mint bármikor elotte, kívánjuk is többször. Szerencsém volt mert sokan nem bírják ki ezt az időszakot.
2018. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyes szerint erőszakoltasd meg magad. Gratulálok, hímsoviniszta barom...
2018. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi szexeltünk végig, igaz az utolsó hónapban csak egyszer sikerült. Szülés után 6 hétig nem szabad ugye, de aztán belevágtunk a lecsóba, annak ellenére, hogy fájt a gátseb és voltak más problémák is, de ez is elmúlt. Most 8 hónapos a Törppillám, és már simán megy minden. Sőt, igazából még soha sem élveztem ennyire az együttléteket, valami teljesen megváltozott bennem. Az egyetlen gond a hízás volt, ami akadályozott, az meg ugye orvosolható.
2018. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a probléma h volt ismerősi körben egy eset h megszületett a második gyerekük es a férfi félrelépett azért mert otthon nem kapott semmit. Sose gondoltam volna róla, sőt igazából senki de megis megtörtént. A férjem hűséges nem gondolnám h ilyenre képes de ez azért elég hosszú idő. Meg a statisztikák szerint ez az az időszak amikor a legtöbb megcsalás történik pont a szex hiánya miatt. Meg hogy ugye a no nem úgy néz ki mar mint korábban es a figyelmet leköti a gyerek.

#2-es erre értetted azt hogy szerencséd volt?

2018. ápr. 3. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó, szerintem nem lehet előre megjósolni, hogyan leszel szülés után. Függ attól, hogy szoptatsz-e majd, hogy milyen gyakran, hogy mennyire és mennyi ideig lesz anyás a babád, mennyit fog sírni, hogyan fog aludni, olyan sok tényező befolyásolja majd a te erőnlétedet, kedvedet, intimitás-igényedet.


Én pl a terhesség alatt mindig extra kívánós vagyok, most így középidőben képes lennék napi háromszor is szexelni.


Szülés után pedig minden alkalommal (3 gyerekünk van már) majdnem egy évbe tellett, mire újra őszintén kívántam. Addig csak nagyon ritkán, tényleg pár havonta egyszer "hagytam magam" de kb olyan érzés volt lelkileg, mintha megerőszakoltak volna. Semelyik porcikám nem kívánta az érintést - egyedül szerettem volna lenni, ha végre a babát letettem.


Lehet hogy nálad más lesz.

Ez egy olyan időszak, amit át kell vészelni, nyilván a férjtől is extra megértést kíván, a feleségtől pedig néha extra önfeláldozást.

2018. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!