Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a nők szülés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők szülés után már nem fogják annyira élvezni a szexet, mint előtte?

Figyelt kérdés

Nektek erről mi a tapasztalatotok?


Nekem a barátnőm hamarosan szülni fog, emiatt jutott az eszembe a kérdés.


2018. márc. 1. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én sokkal jobban élvezem azóta, bár az elején elég fájdalmas volt.
2018. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szültem, ez nem igaz.
2018. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk mindkettő császár, de ugyanúgy élvezem
2018. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. én is szkeptikus voltam. Főleg, hogy az egyik haverom mesélte, hogy azóta nem olyan az asszony odalent, és aranyere is lett, ráadás nem is nedvesedik jól..

Aztán nálunk, az asszony konkrétan még szűkebb lett mint volt :D és nem is lett aranyere.. a bimbóit viszont szétrágta a kis kölök.. és azóta nem is szereti ha nyalom a melleit.

2018. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanannyira élvezem a szexet, mint a két szülésem előtt. Viszont mell témában hasonlóan jártam, mint az előző válaszoló párja, ilyen téren sajnos negatív irányba tolódott az előjáték...
2018. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nálunk nem olyan rózsás a helyzet. Mióta a lányunk megszületett gyakorlatilag nincs szex - havonta vagy kéthavonta egy. Állítása szerint ugyanúgy élvezi mint előtte, és engem kíván, de a szexet nem. Én személy szerint nem vettem észre különösebb változást. Ugyanolyan szűk, ugyanúgy nedvesedik és a melleivel sincs semmi gond.


Jah, még mielőtt bárki belekötne. 13 éve vagyunk együtt, a lányunk lassan 6 éves és előtte heti 3-4 volt az átlag.

2018. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam abszolút nem változott semmi. Ugyanúgy nagy igényeim vannak mennyiség terén, akár minden nap tudnám csinálni, nincs gond a nedvesedéssel sem, elég szűk is vagyok, a férjem szerint néha már túlságosan is, sokszor uralkodnia kell magán, hogy ne menjen el olyan hamar. És piszkosul élvezem.:)
2018. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerek után mondom,hogy semmi sem változott,sőt az elején (állítólag a hormonoktól) meg voltam veszve a férjemért és egésznap csak szexeltem volna.


Szülés után amikor letelt a 6 hét,persze érzékenyebb volt pár hétig,de óvatosak voltunk,azóta minden oké.

Én megkérdeztem egyszer a páromat és azt mondta nem érzékelt változást.

2018. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek születése után (3 van) az első 6-8 hónapban nem kívántam egyáltalán. Azóta viszont visszatért a kedv. Nekem jobb a szex mint előtte, sokkal érzékenyebb lett a hüvelybejárat, tudatosabb is lettem, valahogy jobban érzékelem a testemet.


A melleimhez viszont nekem se érjen senki, 8 évig non stop valamelyik gyerkőc lógott rajta, szóval az nálunk is tabu.

2018. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekek születése után nagy leállás volt de egy év múlva jobb lett mint volt
2018. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!