Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kizárólag az egzisztencián...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag az egzisztencián múlik, hogy egy férfinak lehet-e barátnője vagy szexuális kalandja?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2018. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Nyilvàn egy koszos közmunkásra nem fognak rá harapni a csajok

24N

2018. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, látniuk kell, milyen anyagi körülmények között élsz.. Ha jó gazdag szülők sarja vagy semmi problmémád sem lesz, gyakorlatilag bármely nőt megkaphatod.. Viszont pl ha csóró szülőktől származol és mindenért neked kell kaparnod pl. egy szutykos mérnökként, kiperkáld a jó kis Bp-i albérletárakat meg túléld a hónapot, na az ilyenektől menekülnek, hiába van munkád és eltartod magad ettől több kell nekik jóval több.

Viszont ha jól nézel ki, magas vagy férfias nem ilyen kerekded fejű 170cm-es törpe selejt, akkor kalandokra is találsz nőt..

2018. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem kizárólag azon múlik, de megkönnyíti a dolgot határozottan
2018. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon ettől függ! Kalandhoz elég a vetítés is.
2018. júl. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Dagadt vagyok és kocka, és van barátnőm, aki szép és vékony. Nem a pénzen múlik.
2018. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy kizárólag, azt semmi esetre sem fogadom el. Ahhoz hogy sikeres legyél a nőknél, ahhoz sok mindennek együtt kell jól " együttállnia", annak csak egy szelete az egzisztencia.
2018. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Én úgy jöttem össze a párommal, hogy fingom se volt, hogy mennyit keres/milyen körülmények között él stb... Persze láttam, hogy jó kocsija van, de nekem is jó kocsim van, és hitelre vettem, szóval semmit nem jelent...

Egyéjszakásnál tényleg nem hátrány, ha drága italra hívod meg, BMW slusszkulcsot forgatva, és az új építésű házadba viszed megd.gni, de kapcsolatnál szerintem nem sokat nyom a latba. Jó, persze ne neki kelljen eltartani, de egy normális nő nem várja el, hogy kétszer annyit keress, mint ő.

2018. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
Kizárólag. Nincs BMW nincs töcsök. Micsoda kérdés.
2018. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az aktivitáson és a rámenősségen múlik máson nem. Nyilván azonos habitus mellett a kinézet a pénz előnyt jelent.
2018. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!