Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok/fiúk mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok/fiúk mit szerettek ha a domináns a ti extrém fantáziáitokat is "eljátssza", vagy ha ő kizárólag azt csinál, amit szeretne, és minden (gyakran egész hétköznapi) vágyait kell teljesítenetek?

Figyelt kérdés

- pl. ha a domináns nő nem szeret beöltözni mindenféle bőr ruhába meg tűsarkúba, vagy mondjuk semmi kedve bántani a szubmisszív párját

- ellenben pl. örülne rendszeres masszázsnak, vagy ha főznének neki, és ha a szubmisszív fél minden házimunkát megcsinálna, elmenne bevásárolni, meg ilyenek. ha már ő a domináns fél kihasználná a lehetőséget vagy ez így már nem túl izgalmas?


2018. máj. 26. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ezek a hétköznapi dolgok már abszolút nem izgalmasak, nem tartoznak a szubmisszivitás tárgykörébe. Bár lehet, csak én vagyok furcsa, mert nem mindegy, hogy ki milyen az életben, és ki milyen az ágyban. Csak mert én az ágyon kívül domináns személyiség vagyok, de az ágyban szeretem, ha engem dominálnak, ugyanakkor biztos van olyan, aki az élet minden terén ilyen alávetett.
2018. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csak annyi tetszene ha a kezeimet az ágyhoz szórítaná vagy fölöttem lenne amíg én a hátamon fekszek vagy ha az arcomra 'ülne' és nyalnom kéne a punciát
2018. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a kényszernyalatás egy jó ötlet :) tök jó a taposás is, amikor a meztelen talpával a nyakadra, arcodra lép, vagy a combjaival megszorítja a nyakad, és bajba kerülsz…;) Ezek izgalmasak szerintem:)
2018. jún. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!