Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire sérti a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sérti a férfiak egóját, ha szex közben a nő képzeletben "felturbózza" őket egész extrém dolgokkal, fantáziákkal?

Figyelt kérdés

Nálam rendszeres, hogy olyanokról fantáziálok, hogy emberfeletti erővel rendelkezik a pasi, vagy az extrémebbek közül, hogy pl. nem is ember, hanem valami űrből jött szuperokos lény, aki épp emberi alakot öltött, hogy kiismerje a fajunkat. Vagy pl. ő egy démoni lény, aki elrabolt egy másik dimenzióba, hogy mindig kéznél legyek, ha dugni akar. Vagy egy őrült tudós, aki fogva tart és különböző vágyfokozókkal kísérletezik rajtam és egészen ájulásig szexelünk.


Ezeknél egyértelmű, hogy fejben egész máshol járok szex közben, még ha képzeletben nem is cserélem le teljesen a pasit.

Ez sértő a férfiaknak, hogy önmagukban kevésnek érzem őket? Vagy letudják annyival, hogy túl élénk a fantáziám?


2018. máj. 18. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó együtt lenni veled, akkor ez az egész nem számít.
2018. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerinted???? Persze hogy sértő... Legalább még el is mondod nekik ezt?
2018. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Csak élénk a fantáziád. F.
2018. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szexeltem már úgy nővel hogy azt képzeltem Sharapova az 😁
2018. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es, ha elmondanám, minek tenném fel itt ezt a kérdést?
2018. máj. 18. 14:04
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Ez a szerelem lényege:


Emberfeletti csodának látod a másikat

2018. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
engem nem zavarna. szívesen játszanék ilyen szerepjátékot is.
2018. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vspuma ***** válasza:
100%
Mondjuk sértőnek nem sértő...amig azt nem képzeled, hogy supermen és repülni akarsz az erkélyröl vele :D
2018. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez most valami vic? Legközelebb képzeld azt hogy elrabolnak fekete maszkos alakok bedobnak egy koszos furgonban és elvisznek szex rabszolgának aztán oltári gangbang ban lesz részed ahol nagyon sokan rád mennek.F
2018. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De hát az akár meg is történhetne. Semmi igazán extrém nincs benne, csupán egy átlagos, elcsépelt fantázia.
2018. máj. 21. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!