Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire sérti a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sérti a férfiak egóját, ha szex közben a nő képzeletben "felturbózza" őket egész extrém dolgokkal, fantáziákkal?

Figyelt kérdés

Nálam rendszeres, hogy olyanokról fantáziálok, hogy emberfeletti erővel rendelkezik a pasi, vagy az extrémebbek közül, hogy pl. nem is ember, hanem valami űrből jött szuperokos lény, aki épp emberi alakot öltött, hogy kiismerje a fajunkat. Vagy pl. ő egy démoni lény, aki elrabolt egy másik dimenzióba, hogy mindig kéznél legyek, ha dugni akar. Vagy egy őrült tudós, aki fogva tart és különböző vágyfokozókkal kísérletezik rajtam és egészen ájulásig szexelünk.


Ezeknél egyértelmű, hogy fejben egész máshol járok szex közben, még ha képzeletben nem is cserélem le teljesen a pasit.

Ez sértő a férfiaknak, hogy önmagukban kevésnek érzem őket? Vagy letudják annyival, hogy túl élénk a fantáziám?


2018. máj. 18. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem h sértő, nem igazi emberekkek helyettesíted be őket, csak adsz vmi pluszt nekik. Ez csak a fantáziád, én magamról is szoktam azt fantáziálni h szupererőm van ha nagyon unatkozok.


De ti hogy a fenében tudtok még fantáziálni is szex közben??? :O én csak a pasira tudok figyelni meg a farkára...

2018. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha rólam fantáziálsz pozitív dolgokat, miközben duglak, miért zavarna?


Akkor lenne baj, ha azt fantázálnád, hogy más dug egy másik farokkal, mert az azt jelentené, hogy az enyém nem jó neked.

2018. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, én már csak ilyen vagyok, hogy bármi közben tudok bármiről fantáziálni. A szex pedig akkor igazán fergeteges, ha képzeletben adok hozzá egy kis pluszt.
2018. máj. 29. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!