Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kizárólag az egzisztencián...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag az egzisztencián múlik, hogy egy férfinak lehet-e barátnője vagy szexuális kalandja?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2018. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy feltesznek ilyen buta kérdést, de hogy ilyen buta válaszok is érkezzenek, az azért durva :D


Azok a kisfiúk (tök mindegy, hogy valójában hány évesek), akik azt válaszolták, hogy csak a BMW a fontos és a többi, gondolom a buta, agyonsminkelt, csak mutogatásra való partiribikre buknak. Őket akarták felszedni, azokat az éjjeli pillangókat, akik valóban csak a pénzre hajtanak. Hát, drága kisfiúk, így jártatok, ha nekik akartok megfelelni, akkor hajrá!


Valójában egy igazi nőnek a pénz nem fontos. Többen vannak azok, akiknek az, de meg kell tanulni, hogy nem az az igazi nő, aki mindenkit leszop egy buliban, és akkor máris nagyobb eséllyel indultok a párkeresésben.


Főleg egyéjszakásnál... te jó ég! Én csak azt szoktam nézni, hogy mennyire kölcsönös a szimpátia, mennyire jön be, mennyi az eély rá, hogy nem csinál olyat, amit én nem akarok...


Nagyon rossz helyen keresgéltek.

2018. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp kifogás kell mert képtelen vagy barátnőd szerezni, akkor igen

De nem ezen múlik

2018. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akiknek valóban csak az számít, hogy milyen kocsid van, mennyi pénz van a számládon, és mekkora a kéglid.

De ezek a nők pont ennyit is érnek, és idióta az, aki ezek alapján a lotyók alapján beskatulyázza az egész női nemet.

Ha így lenne, ahogy leírtad, akkor a világon kizárólag a tehetős férfiaknak lenne családja, a többi pasi meg csak úgy lófrálna a nagyvilágban

Egy értelmes nőnek kicsit sem számít a férfi anyagi háttere.

Kalandhoz meg aztán pláne nem szükséges a pénz. Jó duma, ápolt külső, intelligencia. Ez kell a szexkalandhoz. No meg kölcsönös szimpátia

Csak kifogást kifogásra halmoz az, aki szerint minden nő anyagias rib**c.

Meg kell tanulni beszélni, ismerkedni, érvelni, viccelni, és adni magadra annyira, hogy te békében legyél a külsőddel

2018. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem -gyakorlatilag- nincs egzisztenciám. Mégis volt már pár barátnőm, és elég csinik, hidd el. Egyszerűen csak jó a kiállásom, intelligens vagyok, és figyelmes. Jelenleg egyedülálló.


28f

2018. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire nem. Inkább hosszú távon számít, hogy mennyire tudsz biztonságot nyújtani.
2018. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

9-es: Francba, akkor adhatom el a Maseratit és vennem kell egy bömöst. :-)


Komolyra fordítva: Nyilván egy bizonyos szintű egzisztencia azért kell, de a nők többsége nem a pénzre utazik.

2018. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!