Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csóró és tapasztalatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró és tapasztalatlan férfiakkal kizárólag prostik szexelnek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 00:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Csórókkal nemnagyon ...

Mindenki volt tapasztalatlan...énsem úgy születtem,hogy kijöttem anyámból és osztonesen betettem valamelyik novernek...

2018. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre lehet. Aztán jobb esetben összekaparják magukat ezen fiúkák és tanulnak, meló után néznek és ismerkedni kezdenek. Nem baj ha 25-30 éves szűzként elmész tanulni, de utána szedd össze magad és építs ki egy férfi létet magadnak.
2018. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mi az oka annak hogy "csóró" vagy? :/
2018. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Csórónak prostira se telne
2018. febr. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Még azok se...
2018. febr. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Egy csóró férfi nem tud fenntartani egy barátnőt. Tapasztalatlan pedig nem kell a nőknek.
2018. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nem. Először is a megismerkedéskor még nemigen lehet tudni, hogy tapasztalatlan-e az a férfi. Azt, hogy csóró, talán igen, de egy vékony rétegen kívül ez kevés nőt érdekel. Sokkal inkább a személyisége. Nagy titok: elsőre minden férfi tapasztalatlan, mégis, előbb-utóbb szexel vele egy nő. ;) Ha görcsösen azt hiszed, hogy a tapasztalatlanságod az egyetlen akadály, gyűjtsd össze azt a tizenötezer forintot, és a rosszlányok oldalon keress ki egy szimpatikus nőt (olvasd el, mit ír magáról, esetleg az értékeléseket is), és menj el hozzá. Lehet, hogy igazad van, megszabadulsz ettől a gátlásodtól, és minden megváltozik.

Azonban sokkal nagyobb az esélye annak, hogy rájössz, kidobott pénz volt (legalábbis ebben az értelemben), és a nők továbbra sem tapadnak rád. :) Nos, ez is olyan, mint minden más: be kell fektetni a munkát! Magadon kell dolgoznod, művelődnöd, társaságba járnod. Vagy legyél magas, jóképű, vállas (nyilván nem vagy, különben nem ide írnál), vagy kellemes személyiségű társ, szimpatikus ember. Ez egyébként sokkal több nőt vonz, mint a szép arc, jó test.

2018. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csórókkal és tapasztalatlanokkal nemkizárólag a prostik szexelnek. Életképtelen balfékekkel viszont csak ők.
2018. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Aki sokat prostizikk az sose lesz gazdag.

De ne mondjátok már hogy akinek vaskos órabérért engedi magát megdugni egy olyan nő aki ezen összegért bárki másnak is, annak ettől megnő az önbizalma... Persze lehet tévedek, nem tudom, nő vagyok.


Viszont megsúgom hogy nekem egy tapasztalatlan sokkal vonzóbb mint aki krvázik/krvázott. Voltam már pár férfivel, s aki sok krvával volt, azon bizony lehet érezni hogy az ágyban csak magára figyel, csak egy darab húsnak tekint, még akinek kevesebb tapasztalata van, netán szűz annak leginkább az a fontos hogy nekem jó legyen. És ez azért nem mindegy!


És szerintem minden, vagy legalábbis a legtöbb nő társam egyetért abban hogy a krvázás igenis negatív, nem baj az ha a pasi az elején bénázik kicsit, majd belejön :) Senki nem születik tapasztalattal, mindenki kezdi valahol.


A csóróság pedig egy normális nőt nem érdekel, csak akkor ha ez ellen nem is akar tenni az illető. (Bár ezt itt a gykn egyeseknek hiába magyarázzuk...)

2018. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Még azok sem.
2018. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!