Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek ti szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti szeretitek a tapasztalatlan fiúkat?

Figyelt kérdés
Lenne türelmetek hozzájuk? Vannak akiket ez izgat?

2018. febr. 18. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Őszínte választ fogok adni. Le lehet pontozni!


Nekem NEM tetszik ha egy 'férfi'tapasztalatlan. Az első barátommal amikor szexeltem mindketten szüzek voltunk. És bevallom sosem zavart amíg oda nem kerültünk,hogy megtörténik a dolog. Egyszerűen nem tartottam őt férfiasnak nem tudtam magam annyira elengedni. Mert irányításra vágytam volna. Sokkal több magabiztosságot akartam látni a másik arcán és hogy tudja mit hogyan merre. Határozottságot. Ez hiányzott és most látom a különbséget már. Ég és föld egy tapasztalatlan és tapasztalt srác. Persze én is kezdő voltam valamikor és béna sokat szerencsétlenkedtem..de egy férfi esetében szerintem annyival másabb ez,hogy sokkalta vonzóbbnak látom a másikat ha ő már tapasztalt FÉRFI és kézben tartja a dolgokat rá bízhatom magam. Míg ez egy szűz srác esetében nem adott. És én NEM akarok már irányítani senkit,nem hoz izgalomba egy szűz srác. Mert nem tekintek rá férfiként. Ez van sajnos.

2018. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Arról nem beszélve,hogy nagyon rossz volt,hogy nekem kellett mindent mondanom kb. Én voltam a "főnök". Tanító néni. Nagyon rossz volt. Teljesen eltűnt a kezdeti izgalom. És kiábrándultam az exemből. Férfiatlannak tartottam később. Pl zavart,hogy 1-3 perc alatt elélvezett és egyáltalán nem figyelt rám csak ki be húzogatta és puff. Nem figyelt arra hogy jó-e nekem. Pontosabban de. Nem fájt és óvatos volt..de egy tapasztalt férfival sokkal jobb!!
2018. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretek tanárnéni lenni, tehát nem lenne türelmem.
2018. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én pont szeretem. Zárkózott visszahúzodó tipus vagyok eleinte. Nehezen tudok megnyílni. Ha arra kerülne a sor szeretek én irányítani és így nem mutatom a hibáimat vagy amit én szégyellek magamon. Valahogy úgy érzem, h ha én irányitok kevésbé vagyok feszült és könnyebb ellazulni. Másrészt szeretem úgy tanítani/ belevinni a jóba ahogy én szeretném.
2018. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok! Légyszi! Ez egy vélemény volt nem társkeresőzök.
2018. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem
2018. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem se irjatok privatot!!!
2018. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TatyóKirály ***** válasza:
Ez aranyos, de legalább egyszer minden fiúnak lesz egy legelső alkalom. Akkoris, ha az ettől férfiatlan. 16-7 évesen túl férfias mondjuk eleve nem is lehet.
2018. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a kulsoben nyilvanulhat meg a ferfiassag. Hanem viselkedesben. Igen..mindenkinek lesz elso alkalom

Es nekem csalodas volt, egy rossz emlek. Tapasztalt ferfival kellett volna. De igy..konkretan akkor szuzkent nekem kellett mindent csinalnom. Kulonben a baratnom is szuz fiuval volt eloszor es neki is hasonlo tapasztalatai voltak. A fiuk benabbak nem figyelnek tutyimutyik.

2018. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1:

Ha meg prostihoz ment volna, akkor azért sírtál volna, mint egy fürdős K.

2018. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!