Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csóró és tapasztalatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóró és tapasztalatlan férfiakkal kizárólag prostik szexelnek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 00:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha jól néz ki az illető,akkor nem.


Attól is függ mi számít csórónak.


Attól,hogy nem tudsz mindent kifizetni egy lánynak,étterem,ajándékok,stb-van,aki ezt csórónak hívja.


De lehet a csóró az is,aki annyira szegény,hogy nem ad magára semmit,mert nincs rá pénze.

2018. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

#9, mi is hiába magyarázzuk, hogy ti a szűz jellemtől menekültök. Egy határozott jó pasinál nem gond ha szűz... de egy eleve szorongó lúzernél ha még szűz is, akkor pont az ismerkedési fázist cseszi el.


Hiába mondod, hogy nem zavar a tapasztalatlanság, maga a jellem fog zavarni. Nem is csak a szex, maga hogy kapcsolata sem volt és nem tudja mivel jár ez.


Ezt nem értik sokan a nők közül, és úgy képzelik, hogy ez így működik. Azt mondom, ha egy kis tapasztalatot szerez máshol, az még nem ördögtől való, és utána képes feloldani a szorongásokat.

2018. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12


Na ez igaz hogy maga a jellem ami zavaró, ez viszont nem tudom mennyire függ össze a szüzességgel. Valóban ismerek olyan közel 40 éves srácot akinek mindössze egy nője volt, azzal is egy kezén megszámolja hánnyszor, és máig olyan nyúl, hogy idegen nő közelében megszólalni se mer... Na ez tényleg igen nagy probléma.


De valóban összefügg a szorongás a szüzességgel? Ismersz olyat aki ilyen nagyon félős, önbizalomhiányos volt, majd miután megdugott 1-2 fizetőst, utána mintha kicserélték volna, magabiztos lett, boldog, és egyből talált normális lányt komoly kapcsolatra?

Ha igen, azt bárki megírhatná mert amúgy tényleg érdekel van e összefüggés.

Mert továbbra is tartok tőle hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz.

Mint ahogy a prostinak sincs a barátnőhöz, az valaki szerint olyan mintha magadnak csinálnád, csak intenzívebb... Meg attól hogy valaki már dugott még nem fogja tudni hogy működik egy kapcsolat, egy nő.

De tényleg cáfoljatok meg ha tévedek :)

#9

2018. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez nem ettől függ. A barátom csóró és szűz volt, nem is volt a külseje sem "nagy szám" de belehabarodtam a mosolyába meg a mesteri fekete humorába. Kb az első két évben mindent én fizettem, mert nem ez volt a lényeg, hogy kinek mennyije van, vagy, hogy mekkora ász az ágyban. Én sem voltam előtte senkivel, pedig nekem udvaroltak sokan, egyszerűen nem rájuk vágytam. Boldogok vagyunk, még most is csórók kicsit, de feltörekvő egyetemisták, hamarosan diplomásak, nem a pénz fogja meghozni a szép életet hanem a közös helyzetek, amikor halálra röhögjük magunkat mindenen. Azok a lányok akik elvárják, hogy egy milliomos Adonisz legyél, de a személyedre abszolút nem vevők, nem is érdemesek komoly tervekre.
2018. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt mindenkinek igaza van kicsit. Nem csak az alapszemélyiséggel van gondja a nőknek. Csak itt a GYK-eken megnézed az ilyen irányú női válaszokat, akkor láthatod, hogy rendesen magától az aktustól menekülnének a nők egy szűzzel. Nem tudom, mikor én voltam szűz, akkor sok lánynak bejött a dolog. Soha nem hoztam fel magamtól, de soha nem is tagadtam le. Nincs azon mit szégyellni. De most meg úgy beszél minden "nő" a szüzekről, mint egy darab sz*rról. Azért kíváncsi lennék az ilyen vállalhatatlan stílusban fogalmazó hölgyemények a magas lóról vajon hogy teljesítenek. Biztos lehet benne mindenki, hogy egy férfi se fogja megmondani, hogy drágám bizony sz*rul szopsz. Szóval valószínű ők sem olyan nagy számok, mint azt magukról gondolják. De ugyanakkor valóban tud egy bizonyos típusnak zavaró személyisége lenni, ami viszont már eleve meggátolja a dolgot és ez valóban nem biztos, hogy elmúlik attól, hogy túlesik a dolgon egy prostival. De szerintem lehetnek olyanok, akiknek meg segít ez. Illetve ismerek is embereket, akik prostival vesztették el. Az egyik elég rég egy kapcsolatban van, szóval neki biztos segített.
2018. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#13, igen magamat :D


A sztori annyi, hogy önbizalomhiányos gebe lúzer voltam, 25 éves koromig. Hiába jött össze 1-2 hosszabb kapcsolat is, nem egyszer szoptam he a szüzesség miatt. Amint kiderült a titkom, egyből leblokkoltam és végül szakított a lány, hogy "ő nem ebbe a férfiba szeretett bele". Igen talán túl jó színész voltam és egy ideig el tudtam hitetni a határozott keményvonalas független pasit. Amint viszont elmondtam, annyira beszorongtam hogy végem volt. Egyszer hazudtam is, akkor is dobott a csaj :D Aztán teljesen bedepiztem, pánikbeteg is voltam. Végül összeszedtem magamat és vasfoggal telibeszartam a kapcsolatosdit meg a nőket is. No woman no cry. Hálistennek ezzel a tiszta fejjel sikerült végre befejezni az egyetemet hosszú kínlódás után. Lett frankó állásom is egyből. A szüzességre pedig gyógymód volt egy kedves lakásos csajszi. Én abszolút nem bántam meg, valahogy nem is vártam tőle semmit, csak hogy átessek a tűzkeresztségen.

Még visszamentem párszor aztán elkezdtem ráállni a személyiségfejlesztésre, sport, stílus stb... szép lassan jöttek is a sikerek. Pl fesztiválon csajoztam először, csak úgy lazán odamentem fél üveg bor után. Estére már a 3 lányt behoztam a társaságba... és nem azon feszengtem úristen mi a következő lépés jaj végem ha kiderül, fel se fog állni ha netán odajutnánk. Ez volt az első lépés amikor magamnak bizonyítottam, hogy ez nekem is megy. Csak próbálkozni kell és leszarni ha lekoptatnak.Ezt vénszűzként esélyem sem lett volna..próbálkoztam régebben de esélytelen...


Aztán később munkahelyi lányokkal is simán tudtam dumálni, meg Tinder stb utána helyrejöttek a dolgok. Természetesen soha senkinek mem mondom el a titkomat. Ez hétpecsétes fekete doboz. Még a legjobb barátomnak sem mondtam el. Nem vagyok rá büszke, soha nem hazudok, kivétel ez.


Jó tény, hogy sok mást is tettem ezért, és valljuk be alapból sem voltam annyira elveszett... de az fix, hogy minden évvel eszméletlenül durván rányomta az bélyeget az elmémre. Konkrétan töbkreb...szta a legszebb fiatal éveimet a vénszüzesség.

20 felett a legdurvább sorscsapás egy férfi számára. Még ha a fejedben létezik is, és a nők leszarják.

2018. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs penze, azok sem.
2018. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!