Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány velem?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy munkatársnőm akivel jó viszonyban vagyok,történt egyszer hogy kacérkodott velem és én a ruhán keresztül megfogtam a cicijeit,legnagyobb meglepetésre nem volt elutasító,és utána a ruha alá is benyúltam.Ez már többször megtörtént azóta,de igazából ennyi..,hívtam randizni de elutasító volt azt mondja ,hogy van barátja.Ezen kívül mást nem enged,de nekem ez is fura így mert csak úgy egy lány sem szokott ilyen dolgokat megengedni.Kérdeztem tőle,hogy miért engedi és csak annyit mondott ,hogy ez jó neki is,nekem is jó de csak felhúzom magam vele...Fogalmam sincs ,hogy mit kezdjek vele.
2018. júl. 15. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem viselkedik igy egy no? :D

Ne vedd zokon de nem lehet valami sok tapasztalatod no ugyben.. :)

2018. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy ha a mellét megfoghatom akkor többet is enged,az lenne a normális dolog sztem.
2018. júl. 15. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!