Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet bejövök ennek a lánynak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bejövök ennek a lánynak? Furán viselkedik. Biszex téma

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem hogy megakad a szeme a cicijeimen, s szereti nézegetni a dekoltázsomat. ezt úgy négy-öt alkalommal fedeztem fel, lehet többször is előfordult, csak nem vettem észre. még pár hete volt egy iszogatásnál, amikor megint a cicijeimet nézte és láttam, ahogyan végignéz rajtam, s akkor egész este elég sokszor találkozott a tekintetünk, az fura volt nekem kicsit. legutóbb pár nappal ezelőtt találkoztunk, akkor is nagyon nézte a melleimet, s kicsit zavarba is jöttem tőle, pedig teljesen normális méretűek. tegnapelőtt egy szűk farmer volt rajtam és észrevettem, hogy miközben poénkodtunk, konkrétan a puncimat bámulja és közben zavartan kapkodja fel a tekintetét. akkor elég sokat szólt hozzám, többször kérdezett mindenfélét.

amúgy mindketten biszexek vagyunk és tudjuk is egymásról, meg neki van barátja.

20/l és 20/l



2016. jún. 1. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr odairod, hogy biszexek vagytok...nekem teljesen egyértelmu a leirtakbol, hogy igen, bejossz neki. Kivàn.
2016. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem feltétlen, ha szép formás cicik vannak és jól néz ki akkor szinte nehéz nem bámulni, anyummal egyszer mentem vásárolni,fiatalos, eléggé kivágott pólóban volt hát férfiak és nők is csak a mellét bámulták,nem hiszem,hogy az összes nő biszex lett volna :D


Amúgy mivel mindketten biszexek vagytok így sanszos,hogy bejössz neki :)

Ha akarsz tőle vmit adj egy kis jelet felé.

2016. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor teremts alakalmat amikor 2esben lehettek,és startoljrá.
2016. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi :) nem biztos hogy akarok tőle bármit is, meg amúgy nem közeledik, néha ellövünk szexuálisabb poénokat, de amúgy sokat nem szoktunk beszélni meg nem is keres nagyon.

egy alkalommal lehet kezdenék vele valamit mondjuk

2016. jún. 3. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na szia, 1. vagyok. Fejlemények azóta? :)
2016. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!