Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik furcsán, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furcsán, ha előjön ez a téma?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint másfél éve vagyunk együtt. Buliban rá szokott gyújtani. Egy ideje azonban tudom, hogy otthon is dohányzik, láttam a szemetese mellé dobott csikkeket, valamint a kabátja zsebében lévő cigarettás dobozt. Ha rákérdezek, hogy cigizett-e, mindig azt mondja, hogy nem, most nincs is cigije és megsértődik, hogy miért kérdezgetem. Azt hiszi, hogy engem zavar és ezért tagad? Vagy izgalmasnak tartja, hogy van egy titka?
2011. máj. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan azt hiszi, hogy te nem nézed jó szemmel a dohányzását és ezért tagadja le! Ha tényleg nem zavar, akkor mond meg neki hogy téged nem zavar és hogy mondja el nyugodtan neked hogy dohányzik, mert rosszul esik neked a titkolózása! Ha pedig zavar, akkor azt is mond meg neki és próbáld leszoktatni!
2011. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy dohányzik, csak az, hogy nem meri azt mondani: "igen, dohányzom vagy igen, rágyújtottam", és hogy egyáltalán nem lehet vele erről a témáról beszélni...
2011. máj. 9. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valami pici zavar lehet a kapcsolatotokban, ha nem őszinte. Remélem ez csak látszat.
2011. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg elég fura hogy ennyit nem mond el. meg kéne ezt vele beszélned. szólni hogy téged nem zavar és hogy ne próbálja tagadni mert láttad a dobozt.
2011. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!