Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért viselkedik így a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány velem?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy munkatársnőm akivel jó viszonyban vagyok,történt egyszer hogy kacérkodott velem és én a ruhán keresztül megfogtam a cicijeit,legnagyobb meglepetésre nem volt elutasító,és utána a ruha alá is benyúltam.Ez már többször megtörtént azóta,de igazából ennyi..,hívtam randizni de elutasító volt azt mondja ,hogy van barátja.Ezen kívül mást nem enged,de nekem ez is fura így mert csak úgy egy lány sem szokott ilyen dolgokat megengedni.Kérdeztem tőle,hogy miért engedi és csak annyit mondott ,hogy ez jó neki is,nekem is jó de csak felhúzom magam vele...Fogalmam sincs ,hogy mit kezdjek vele.
2018. júl. 15. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
örülj neki hogy végre csöcs volt a kezedben. mit nyafogsz?
2018. júl. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyi eszed van, hogy hagyod, hogy szórakozzon veled, akkor meg is érdemled. Én nem foglalkoznék olyan nővel, akinek van barátja és aki húzza az agyam.


Egyébként gondolj bele, ha dobja a barátját érted, akkor mikor fogja majd ugyanezt tenni veled is?


Növessz tököt és ne foglalkozz vele!

2018. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy rendes lány,azt sem tudom valóban van ,vagy nincs barátja.
2018. júl. 15. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Kapcsolatot nem akar veled, viszont max nyitott egy egyszerű szex-viszonyra.

A viselkedéséből ez szűrhető le, számomra.


De ha másképp “kacérkodtál” volna, akkor lehet hogy több esélyed lenne a hölgyeménynél, mert így senki nem vesz komolyan egy férfit !

Bár egy normális nő, főként ha van egy párja, ilyet nem enged meg, alapvetőleg sem ! Más szájba tenyerelt volna, ez szemtelenség, nem más ! Nem is értem, neked hogy volt egyáltalán arcod megfogni csak úgy minden egyéb nélkül “viccből” a mellét, pláne egy olyan nőnek, akihez mindezidáig semmi közöd nem volt ! Az hogy munkatársak vagytok, konkrétan semmire nem hatalmaz fel !

Különben is, a kacérkodás nem ezt jelenti ! De javaslom, olvasd el és értelmezd a szó jelentését !

[link]

És ismerkedj meg a férfi szó fogalmával is !


Lehet lepontozni !!!

2018. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen,viselkedéséből lehet látni,hogy nem vagyok közömbös számára.Gyakran ő is piszkál,direkt odaáll szorosan mellém az asztalomnál,várja hogy megfogjam a fenekét,csak akkor veszi el a kezem ha olyan helyre nyúlok...Nem mindig egyforma ,de vannak napjai amikor nagyon rámenős.,öltözködésével is kihívó.
2018. júl. 15. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Tisztában kell lenned azzal, hogy ez a nő nem akar tőled semmi többet. Igen, bizony vannak olyan nők, akik szeretnek kacérkodni. Szeretik, ha a férfi kacérkodik velük.

Kár, hogy most nem találom Csides Kata szexuálpszichológus ide vágó véleményét, amit én a tv –ben láttam.

No mindegy! A lényeg az, hogy ő is egyet ért velem abban, hogy van a nőknek egy ilyen csoportja.

De azzal is tisztában kell lenned, hogy ez a nő sosem fogja otthagyni a párját. Nem! Csak játszik veled! Élvezi a figyelmedet. Élvezi, hogy feszegetheti a határokat. De ha még jobban ráhajtanál, akkor ő maga utasítana vissza. Számára ez csak játék! És neked is így kell felfogni!

2018. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad lehet,van amikor elutasító,de van amikor direkt kiprovokálja azt,hogy foglalkozzak vele.Úgy lelki traumát nem okoz,voltak már barátnőim és szex is.Úgy jól elvagyunk,de szívesen ágyba vinném azért.
2018. júl. 15. 10:10
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen nőket szokták megeőszakolni.

Ismered a mondást arról a bizonyos korsóról.....

Ne foglalkozz vele. Már magad is rájöhettél, hogy a bige nem normális.

Keress olyat, aki értelmes, és próbálj meg férfi lenni.

2018. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem csak jatek..

Ok nelkul ilyet nem csinal. :)

Jo vagy nala, csak kicsit tutyi mutyi.. Menj bele te is a jatekba de semmikeppen ne legyel vele targyilagos, az ilyen not pont nem az izgatja hogy kimondod mit akarsz vele csinalni, hanem az hogy nem mondod ki mik a szandekaid mindekozben mindketten tudjatok hogy mire megy ki a jatek.

Azokra a luzerekre meg ne is pocsekolj idot akik azzal jonnek hogy kezdj el felni mert ha a baratjat igy hagyja l erted akkor majd veled is ezt teszi.. Oszinten, ki nem szarja le ha ez fog tortenni? :D te is tudod hogy ez csak szex nem szerelem.. :)


Szoval en azt tanacsolom hogy legyel kicsit ramenos, ragadd meg a vallat, huzd magadhoz, hagyd hogy megfagyjon koztetek a levego.. Cicazz vele mielott megcsokolnad, vagy vegigsimitanad a testet.

Mondok valamit! Jo nagy hulye vagy ha az ilyen csajt futni hagyod ugyanis ezek a jatekos nok a leginkabb bevallalosak az agyban es veluk a legjobb a szex, a tobbi alamuszi nyuszi a nyomukba sem er!

Ne szeress bele mert abbol ugysem fogsz jol kijonni.. Azonban lehet vele nehany feledhetetlen ejszakad:)

2018. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam,hogy kamuzik és valójában még szűz és ezt volt az első ilyen jellegű élménye férfival és egyszerűen tetszik neki,mert így egyébként egy nő nem viselkedik.
2018. júl. 15. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!