Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy perverz lány? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy perverz lány? Hogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Szeretik a fiúk ha egy csaj ilyen?
2016. márc. 14. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
van mindennek határa , tehát csak finoman , nem kell mindig az arcába nyomni a p.nát
2016. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A harmadik szem ***** válasza:
Révén, hogy a férfiaknál nagyobb szerepe van a szexnek, mint a nőknél, így ha van egy nő, akinek szintén a szex van előtérben, sokkal jobban passzol a férfiak többségéhez.
2016. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
M1 , hogy férfi vagy nő az illető, lehet perverz de van egy határ (ahogy az #1 írta ) amit nem szabad átlépni.
2016. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem a kérdésre válaszolok de én még nem találkoztam perverz lánnyal kicsit fura is lenne nem azt mondom hogy nem lenne jó csak fura.
2016. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb tininek aki ezzel a szóval dobalozik, köze nincs semmiféle perverziohoz, sőt legtöbbször meg a sima vanilla szexhez sem
2016. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Akkor egy pincében kell élned, nagyon sok "perverz" lány van.
2016. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy perverz, négy fal között belső ösztönből, megjátszva, vagy úgy köztudottan az.


Ha négy fal között, az kifejezetten jó dolog. Barátnőm is szende kislány kint, itthon meg hát nagyon otthonosan érzi magát a nadrágomban is pl.


Nekem kifejezetten tetszik amikor csak úgy váratlan fogdos a másik, vagy szexen kivül, vagy miközben zuhanyzom talál okot hogy bejöjjön, vagy néz pucéron miközben alszom, vagy ilyesmi.


Meg az is, amikor pl. ő nem szégyenlős. Nálunk ez ilyen szerencsére, de általában nem a nők szokása, hogy törülköző nélkül flangálnak otthon, független hogy egyedül vagy pasival vannak. Legalábbis ez a tapasztalat volt eddig.


Ő meg akár 24 órán keresztül is képes pucérkodni, feltéve ha ketten vagyunk, pedig alapvetően szégyenlős, csak nem előttem.

2016. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: Ok, van pár ösztönös tehetség, de a legtöbbet nekem kellett perverzzé nevelnem:)
2016. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh hidd el én is eleget tettem azért hogy ilyen lett :)
2016. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretik.
2016. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!