Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha minden találkozásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden találkozásnál tetőtől talpig végig mér és úgy bámul, hogy észrevegyem akkor valószínűleg kíván?

Figyelt kérdés
Van értelme lépnem valamit vagy ez önmagában kevés?
2018. júl. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ, dehogy....
2018. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oke a kérdés hülyeségnek hangzik.

Egyszerűen nem tudom, hogy a férfiak minden jó nőt ennyire bámulnak, vagy csak aki tényleg érdekli is őket.

2018. júl. 6. 22:22
 3/6 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Szerintem valamilyen szinten embere is válogatja. Megnézem azt a lányt, akinek csak az arca tetszik. Megnézem azt a lányt is, akinek számomra szinte tökéletes teste van, de az arca nem tetszik. Megnézem azt is, hogy ha csak egy számomra szép testrész tárul a szemeim elé. Egy szóval ami számomra szép, azt megnézem. Legyen az lány, egy lányon valami, egy szobor, kaja, tök mindegy. :D Szóval ami tetszik, azt megnézi az ember. HA azonban olyan lányt látok, akinek a teste és az arca is nagyon bejön - sajnos ritka - biztos, hogy sokáig nézni fogom. Ebből kiindulva, hogy ha nagyon megnéz Téged az illető... én úgy látom lenne esélyed. :) Ha Téged is érdekel, simán odamehetsz, rákérdezhetsz, vagy valami. Ha elutasítana ( amit én is kétlek ) akkor se történt semmi, de ha oda se mész ( ha Ő egyszer nem teszi... ), akkor sosem fogod megtudni, hogy mi történt volna.
2018. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, és megtudod! :)
2018. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minket minden jó nő érdekel:)
2018. júl. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a férfiak eléggé tudnak bámulni
2018. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!