Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bedagadt a puncim, miután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bedagadt a puncim, miután megujjazott a barátom. Csak felsértette valószínűleg, vagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Elég erősen, gyorsan és hevesen ujjaz a barátom, mert nekem az esik jól, pláne a vége fele, de úgy, hogy perceken át és nagyon gyorsan, néha egy nagyon picit érzem, hogy fáj, de mivel így esik jól, nem mondom neki.

Tegnap megujjazott a barátom és utána nagyon bedagadt a puncim, a nagyajkak és a kisajkak is. Utána pár órával "jobb lett", reggelre pedig ugyanolyan volt, mint eddig is.

Felsértette vajon, vagy ez valami női gondot jelenthet esetleg?

Másodjára fordult ez elő. Korábban is hevesebben ujjazott, de akkor nem volt ilyen probléma utána.

Köszi előre is!

22/L


2018. febr. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kép nélkül nehéz megmondani mi a gond.

Nőgyógyász F38

2018. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggelre elmúlt, akkor valószínűleg csak felsértett. Ilyen esetben szerintem nem kell nőgyógyászhoz menni, csak ha valami panaszod van/lesz.
2018. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze 1#es..Nődoki aki kèpet kèr..Èn meg Mátyás király vagyok..
2018. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
85%

Hány ujjal csinálta?

A hüvelyed belsejét is felsértette vagy csak kívül? nagy köröm stb.

Szerintem is csak felsértette, ne aggódj. Máskor vigyázzatok.

2018. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Mátyás meghalt, oda az igazság. Lehet le kéne metszeni a körmeit a barátodnak.
2018. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Remélhetőleg tiszta volt a keze és a körme alatt sem volt semmi, abból is származhat kellemetlenség.
2018. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Koszos volt a keze, körme.
2018. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak bénán csinálta
2018. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűbb inkább, hogy az intenzívebb ujjazástól megnyomódtak az ajkak és ez okozta a megdagadást. Én is szeretem ha a barátom erősebben ujjaz és velem is fordult már elő hasonló.

Ha a keze lett volna koszos akkor szerintem ahhoz, hogy attól dagadjon meg felületi sebre lett volna szükség a hüvelyfalon és akkor enyhe vérzést is kellett volna tapasztalnod.

Ne aggódj, nincsen semmi féle nőgyógyászati gondod. Az első ilyen is ennél a srácnál volt?

Ha szeretnél róla beszélni nyugodtan írj privátot


24/L

2018. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!